נפרדים מהחרדות
מספר קטלוגי: 7290005787478
תאריך יציאה: 3/2010
תיאור:
אדם מתמודד עם שלל דאגות, חרדות ולחצים בחיי היומיום. נראה כי ככל שהחברה המערבית מתפתחת, מוצא את עצמו היחיד מודאג יותר, טרוד יותר ונטול כלים יעילים להפחתת העומס הרגשי שהוא צובר. בטכניקה חדשנית המפעילה כוחות טבעיים הקיימים בכל אדם, מציע דר´ פינקי פיינשטיין, פסיכיאטר, דרך להפוך את החרדות והדאגות לכוח יצירתי ולאנרגיה זמינה, התורמים לשיפור איכות החיים במקום לחוויה מצטברת של שחיקה.

בדומה לספרו הקודם בסדרה "רגע לפני הפסיכיאטר", שעסק בטיפול עצמי במצבי שפל ודכדוך, עושה גם הפעם דר´ פיינשטיין בספר זה "נפרדים מהחרדות", שימוש בטכניקה הפסיכו-קריאטיבית שפיתח לתהליך של פרידה הדרגתית ממרבית החרדות. דרך מגוון תרגילים ומידע שהולך ומצטבר, הוא מוליך את הקורא לתהליך אישי המאפשר לו להתבונן בחרדות ובדאגות שלו, לצמצם אותן באופן משמעותי ולהפוך אותן לכוח יצירתי זמין ומועיל.

דר´ פינקי פיינשטיין הוא פסיכיאטר "אחר", הדוגל בשיטות טיפול פסיכו-קריאטיביות ללא שימוש בתרופות כימיות.
במקביל לעבודתו הטיפולית, הוא הקים ומנהל את "המרכז לציור אינטואטיבי" בתל אביב, בו הוא מלמד שיטות לגילוי היצירתיות הייחודית בכל אדם. כמו כן, מנחה סדנאות עם דגש על כוח הריפוי העצמי הטמון בכל אחד ואחד מאתנו.

ספריו הקודמים: "רגע לפני הפסיכיאטר", "ריפוי בציור אינטואיטיבי", "סרטן- יצירת חיים", "איך לגדל ילדים יצירתיים ושמחים יותר".

מחיר לצרכן: 78
המחיר שלנו: 62.4 ₪
הרווח שלך: 20%
ללא דירוג