תו + גיליון 13 עדות חורף 2009
מספר קטלוגי: 721-13
תאריך יציאה: 2/2010
מספר עמודים: 100
תיאור:

"תו+" הוא בגדר נס. נס של ממש. בחברה שמקדשת את הכסף והרייטינג. במקום שבו נדמה כי איבדנו כל בושה או זיקה לתרבות. במדינה שבה לועגים ל"פרופסורים", ו"אליטיזם" הוא מעין קללה. כאן, תחת שמי חיפה העכורים, יוצא לאור כתב עת יחיד במינו, שעוסק במוסיקה ישראלית, רק במוסיקה ישראלית, ונותן מקום ליוצרים ולנגנים לבטא את עצמם, מוסיקלית ומילולית. יש בו מחשבות והרהורים, זיכרונות וניתוחים. וכבוד לאמן באשר הוא.
(אבישי מתיה, כלבו חיפה)

בהעדר בימות ציבוריות לדיון מעמיק במוסיקה בישראל, נדמה שכתב העת "תו+" למוסיקה, אמנויות, חברה, זוהר בבדידותו. חוסר הפשרנות וההתרכזות בהיבטיה הפחות פופולריים של המוסיקה והאמנות בכלל - כמו מודרניזם ואוונגרד - עיצבו קו מיתאר חדש, ייחודי, לכתב העת - "אלטרנטיבי וקצת מחתרתי", כדברי העורכת. גיליונותיו כוללים לא רק מאמרים על מוסיקה, אלא גם קטעי פרוזה ושירה, תמונות מיצירות וידיאו ודיונים רבים משתתפים על אודות שאלות של תרבות וחברה.
(נעם בן-זאב, גלריה, הארץ)

כתיבה אישית, תיאורטית, מתעדת ורגשית מאפיינת את תוכנו של כתב העת המוצלח, שיש לקוראו במנות קטנות. לאפשר לכל מאמר, דחוס, אינטלקטואלי ומרובה פרטים להשתקע. ואז, רק אז, להמשיך הלאה. (עידו סולומון, כלבו חיפה)

... בשיממון הכללי נדמה לי שהיום החוברת הזו היא היחידה בארץ העוסקת בתחום. ברור כי הארכיון רואה חשיבות רבה ביותר בהימצאותה של חוברת זו בין כתליו.
(ד"ר יוחנן רון, הארכיון למוסיקה ישראלית, אוניברסיטת תל-אביב)

נכס חשוב לכל המתעניינים בהגות המתלווה לאמנות. ראוי שיימצא בכל ספרייה.
(ד"ר דניאל סנדלר, מוסיקולוג ומבקר מוסיקה)

מחיר לצרכן: 50
המחיר שלנו: 45 ₪
הרווח שלך: 10%
סוג כריכה: רכה
ללא דירוג