האיש העשיר ביותר בבבל
מספר קטלוגי: 698-303
תאריך יציאה: 7/2013
תיאור:
אף שעברו כ-4500 שנה, המציאות הכלכלית הנוכחית של ישראל אינה שונה מהמציאות הכלכלית של בבל דאז. בדומה לבבל, ישראל המודרנית משגשגת כלכלית, אך כבבבל, משפחות רבות בישראל לוקות בהקצאה בלתי יעילה של משאביהן הערכיים והכלכליים, וסובלות מצריכת יתר ומגירעון כרוני בתקציב המשפחה- באושר המשפחתי.

בספר האיר העשיר ביותר בבבל זיהה תמיר חכם, המתרגם, כללים שהיו מוכרים לו היטב: כללים ששימשו אותו לשיקום כלכלת ביתו זמן רב לפני שגילה כי נוסחו בבהירות כה רבה בספר זה. בשל התועלת שהביאו לו בחייו הפרטיים ברצונו להביאם כעת בפניכם, הקוראים בישראל, כדי להניע אתכם לנהל ניהול מושכל את קופת המשפחה, ולתכנן את עתידכם הכלכלי.

ספר זה משלב כסף ומעמד, שאינם עומדים במבחן הזמן, בערכי משפחה, חברות, אחווה ושיתוף, שעצמתם על זמנית. הספר הוא מדריך פשוט להבנה פיננסית, והוא מציע לכולכם, ובעיקר לאלו השואפים להצלחה כלכלית, דרך חדשה להתנהלות כלכלית- ערכית ולהשגת עושר ואושר.

הספר האיש העשיר ביותר בבבל מיועד לך, לחבריך, וחשוב מכל- לילדיך. הספר ילמדם את סודות ההצלחה ואת יסודותיה בעת שיעשו את צעדיהם הראשונים כבוגרים עצמאים. ויקנה להם כלים להתפתחות בכל תחומי החיים.

המחיר שלנו: 79 ₪
סוג כריכה: רכה
ללא דירוג

לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

חשוב והתעשר/נפוליון היל
כוח בלתי מוגבל
הכוח הטמון במוח / ריצ&rsquo,רד בנדלר