נדרש הכפר כולו
הוצאה: אור-עם
מספר קטלוגי: 39-5661
תאריך יציאה: 6/2008
תיאור:
הילרי רודהאם קלינטון

נדרש הכפר כולו
ולקחים אחרים שילדינו מלמדים אותנו

במשך יותר מעשרים וחמש שנה העמידה הגברת הראשונה של ארצות-הברית, הילרי רודהאם קלינטון, את נושא הילדים בראש מעייניה והפכה אותם לגורם המרכזי בפעילותה הציבורית. ניסיונה רב השנים עם ילדים - לא רק בתפקידה האישי כאם, כבת, כאחות וכרעיה כי אם גם כפרקליטה - חיזק את דעותיה, כי הדרך שבה ילדים מתפתחים, וסיפוק הצרכים הדרושים להם כדי להצליח, כרוכים ומשולבים בחברה שבה הם חיים ובכושרה לקיים משפחות ויחידים החיים בקרבה ולתמוך בהם. במילים אחרות, נדרש הכפר כולו כדי לגדל ילד.
הספר נדרש הכפר כולו מתעד את חיפושיה של הילרי קלינטון אחר דרכים שבהן אנו יכולים להפוך את החברה שלנו לאותה הקהילה המאפשרת לילדים לגדול ולהיות מבוגרים מוכשרים, אכפתיים וחסונים. הגיע הזמן, מאמינה הילרי קלינטון, להכיר בכך כי עלינו לעשות כמה שינויים למען ילדינו. הפריצה בטכנולוגיה ובכלכלה העולמית יחד עם התפתחויות חברתיות אחרות השפיעו עלינו לטובה במידה רבה, אך גם העמיסו מתחים על המארג המשפחתי, ולכן מותירים אותנו ואת ילדינו, במובנים רבים, עניים יותר - גופנית, שכלית, רגשית ורוחנית.
היא אינה מאמינה כי אנחנו צריכים או יכולים להסיט אחורה את השעון אל אותם ימי עבר טובים. נוסטלגיה מזויפת אל ערכי המשפחה איננה הפתרון. אם נבחן את מצבם של ילדינו, נוכל להבין את התועלת הטמונה במידע החדש שמציעים לנו מחקרים שנעשו על אודותם, והחשוב מכול, אם נקשיב לילדים עצמם ונפתח בדיון פורה בנושא הצרכים שלהם, נתור אחר רמזים מן העבר, שמהם נוכל ללמוד על המבנה שבעבר קשר אותנו יחד; אם נצפה בפתיחות, במה שמדינות ותרבויות אחרות עושות למען ילדיהן ואנחנו לא, נזהה אתרים שבהם הקהילה שלנו פורחת - במשפחות, בבתי הספר, בעסקים, בארגונים, ואפילו בתקשורת. כך נוכל להתחיל ליצור למען ילדינו את העתיד המשופר שלו הם ראויים.

מחיר לצרכן: 66
המחיר שלנו: 49.5 ₪
הרווח שלך: 25%
ללא דירוג

לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

שני בתים וילד