חייבים רוצים יכולים
מספר קטלוגי: 362-3682
נושאים: עסקים, כללי
תאריך יציאה: 5/2008
תיאור:
בכל רגע, בכל מצב, אנחנו מנהלים משא ומתן. יום יום אנו ניצבים בפני מחלוקות ונקודות מבט שונות התובעות הסכם שיגשר בין האינטרסים השונים. משא ומתן מתנהל בין הורים לילדים, בין בני זוג, בין אחים, בין חברים, בין שותפים, בין מתחרים ובין דיפלומטים וראשי מדינות. משא ומתן מתנהל בכל התחומים, משא ומתן מתנהל בין בני אדם, בין חברות ובין מדינות.
בנושא זה של משא ומתן משתף אותנו מרקוס דוד כץ בספרו חייבים, רוצים, יכולים - במקרים אמיתיים של משאים ומתנים אותם ניהל במשך עשרות שנים מסביב לגלובוס. בחיבורו זה שהוא פרי ניסיונו המקצועי העשיר והרב לאומי של הכותב כמנהל משא ומתן, הן בתחום העסקי מסחרי והן בתחום המדיני ובכלל זה כמתווך ומגשר בין ראשי מדינות, חולק עימנו מרקוס דוד כץ חלק מניסיונו הרב על ידי הבאת מקרים אמיתיים של משאים ומתנים המאפשרים לקורא לגלות את הפרופיל של מנהל משא ומתן טוב ועתיר ניסיון.
הקורא לא ימצא כאן חלוקה ברורה בין ההיבטים הרעיוניים להיבטים המעשיים של המשא ומתן, מאחר ששניהם, כמו שני צדדים של אותו מטבע, מרכיבים את התהוותו וגיבושו של ההסכם. אבל,
איך אפשר להגיע להסכם כאשר הפערים בין הצדדים נראים כבלתי ניתנים לגישור? מדוע וכיצד משא ומתן שנדמה שנועד להסתיים בכישלון מסתיים בהצלחה? מתי מתחיל ומתי נגמר משא ומתן? מה ההבדל בין מנהל טוב של משא ומתן לבין מי שאיננו כזה?
מחשבות, שאלות נוספות ותשובות לקושיות אלו מופיעות בספר זה - הפונה לבעלי עסקים ומנהלים כמו גם לכל בעלי המקצועות האחרים ולאלה המעוניינים לדעת איך, מתי, איפה וכיצד מנהלים משא ומתן - כדי שמי שקורא בו ילמד מההצלחה ומהכישלון גם יחד, כיצד להוביל ולנווט גם ממצב של חוסר סיכוי וסף כישלון, להצלחה ולגיבושו של הסכם.


מרקוס דוד כץ ד"ר במדעי הרוח, מטעם הישיבה יוניברסיטי בניו יורק; מוסמך במשפטים של אוניברסיטת איברו-אמריקה במקסיקו. הבעלים והמייסד של חברות בינלאומיות - מסחריות, פיננסיות ותעשייתיות. חבר במועצת המנהלים של הישיבה יוניברסיטי מזה 25 שנה.
יו"ר כבוד של חבר הנאמנים ( (Honorary Chairman of the Board of Governorsוחבר במועצת המנהלים של איחוד הקהילות האורתודוכסיות באמריקה (Union of Orthodox Jewish Congregations of America) ממנו קיבל כץ את אות הכבוד הגבוה ביותר - פרס כתר שם טוב. מייסד לשכת התעשייה והמסחר מקסיקו-ישראל וכיום משמש כנשיא הכבוד של הלשכה. מייסד פרס כץ בישראל, 1974. ומייסד בית הספר העברי, ישיבת אמונה במקסיקו.
הפקולטה למשפטים באוניברסיטת איברו-אמריקה במקסיקו נקראת על שמו. זכה באות כבוד מטעם האקדמיה לאמנויות, מדעים ומדעי הרוח של צרפת ב-1967, ובתואר אביר מסדר הכבוד של ממשלת צרפת ב-2000. ב-2005 קיבל את האות la gran orden de la reforma של האקדמיה הלאומית במקסיקו.
מרקוס דוד כץ נשוי ולו ארבעה ילדים, שבעה עשר נכדים וארבעה נינים.

מחיר לצרכן: 98
המחיר שלנו: 68.6 ₪
הרווח שלך: 30%
סוג כריכה: רכה
ללא דירוג