העד האחרון
מספר קטלוגי: 277-1180
תאריך יציאה: 6/2007
מספר עמודים: 320
תיאור:
בספר 'העד האחרון',סי-ג‘יי טאונסנד מוצאת את עצמה מול רוצח סדרתי ששם לו למטרה להרוג שוטרים.

הרוצח צד את השוטרים במסגרת תפקידם והורג אותם. זירות הפשע המבוימות בקפידה מצביעות על רוצח סדרתי, לעיניו המנוסות של הסוכן המיוחד דומיניק פלקונטי, שעומד בראש כוח המשימה המיוחד שמקימה מחלקת אכיפת החוק של פלורידה. פרטים בזירות הפשע מורים על אפשרות של קשר סמים, וכשחבר בכיר בכנופיה נעלם, הדבר מחזק את חשדותיו של הקורבנות היו מעורבים במעשים בלתי כשרים. סי-ג‘יי טאונסנד מקבלת זימונים באישון לילה, כעוזרת פרקליט המדינה ששלחה את הרוצח הסדרתי האחרון של פלורידה אל מאחורי הסורגים. היא הבחירה ההגיונית לסייע בלכידת הרוצח הזה. עד מהרה, סי-ג‘יי מתחילה לחשוד שיש סיבה אחרת לרציחות השורים האכזריות. אלא שהיא לא יכולה לספר, כי הסוד הנפיץ שהיא נושאת בחובה לא יכול להתגלות לעולם, אחרת ייצא לחופשי מטורף רצחני..

'העד האחרון' הוא רומן יוצא מגדר הרגיל,דרמת פשע מותחת וסוחפת על רקע מערכת המשפט ואכיפת החוק של מיאמי,שמתוארת בעושר רב של פרטים.

"ג'ליאן הופמן,היא ללא ספק אחת מסופרי המותחנים המשפטיים הטובים בארץ.ספרה הראשון,'נקמתה של אשה',היה דרמת המשפט המעולה ביותר שקראתי בשנים האחרונות.'העד האחרון' מצליח להתעלות עליו".-נלסון דמיל.

מחיר לצרכן: 88
המחיר שלנו: 61.6 ₪
הרווח שלך: 30%
סוג כריכה: רכה
ללא דירוג