אהרוני פותח שולחן (כשר)
הוצאה: מודן
מספר קטלוגי: 20-50014
תיאור:
``הסקרנות וההתעניינות שלי בבני אדם עוברות לרוב דרך האוכל``, כותב אהרוני בפתיחה לספרו. ``אני מבשל עבור אנשים, מאכיל אותם, טועם מהמאכלים שהם אוכלים, לומד את המטבח שלהם, מספר להם סיפורים וכותב עבורם על אוכל. אגב כך אני פוגש אנשים, לומד על חייהם, מבין את הדמיון והשוני בין בני אדם, וחווה שוב ושוב את המיגוון האינסופי של הקיום האנושי.`` רובם הגדול של המתכונים בספר עונים לתואר ``מתכונים שמבשלים בבית``. אלה מתכונים פשוטים וזמינים, וכל שנדרש כדי להכינם הוא אהבת בישול ואהבת אוכל. המתכונים הביתיים האלה מגובים בפטנטים, ברעיונות ובטכניקות של שפים מקצועיים, שמקלים על העבודה. ``אהרוני פותח שולחן`` מביא מבחר מתכונים מתוך כתבות שהתפרסמו במדור ``אהרוני פותח שולחן`` במוסף ``7 ימים`` של ``ידיעות אחרונות``. זהו אוסף מתכונים רחב, מקיף ומרהיב, הכולל מנות ראשונות, מנות עיקריות, מאפים, תוספות וקינוחים, וביניהם שלל הפתעות, ריחות וטעמים, כאשר ישראל אהרוני, מבכירי השפים בישראל, פותח לנו שולחן ופותח בפנינו את מטבחו הפרטי.

מחיר לצרכן: 98
המחיר שלנו: 68.6 ₪
הרווח שלך: 30%
דירוג הגולשים: דרג

ביקורות הגולשים:

ללא שם
כנראה שמשהו במתכונים מפוברק!!! עשיתי שני סוגי עוגיות מהספר הזה ושניהם יצאו ממש לא משהו!! ועשיתי בדיוק לפי הכתוב. לכן אני תוהה האם המתכונים מדויקים? או שהחסירו מהם כמה פרטים????????????? בקיצור רע מאוד!!!!!!!!!!!!
מירית
ספר בישול מעולה!!! כל המתכונים שעשיתי עד עכשיו, וזה מגוון רחב, בשר, דגים, מאפים, עוגות ועוגיות יצאו פיצוץ. ככ טוב שאני חושבת שארכוש ספרים נוספים של אהרוני. עם כל מתכון שהוכן רציתי להתקשר לאהרוני ולומר לו: קבל חח כל הכבוד, ספר ברמה. הוא בהחלט תרם לארו
daniel
החיך שלי צועק אהרוני, כל מתכון הוא תענוג להכנה ולאכילה. המצרכים לא מורכבים, ההכנה פשוטה והתוצאה מדהימה. דרך נוספת לגבר לקצור מחמאות בעולם של נשים. תודה אהרוני!!!
קרן כהן
ספר מדהים. כל מתכון הצלחה. קל לקריאה וקל להכנה.

לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

בישולה / שולה מודן
ברגע האחרון / בני סיידא
רות / יאיר זקוביץ (מקרא לישראל)