אני נשבע לך-שיחות אישיות עם לוחמים
הוצאה: כתר
מספר קטלוגי: 10-539546
קריאה
תיאור:

מלחמת ההפתעה. מלחמת יום הדין. מלחמת המחדל. מלחמת יום הכיפורים. מלחמה שהעמידה את ישראל בסכנה קיומית. מלחמה שהביאה עשרות אלפי לוחמים אל שדות הלחימה, ורבים מהם לא חזרו. מלחמה שהותירה בכולנו את חותמה והשאירה אלפי לוחמים פצועים בגופם, ורבים – ומי יודע כמה – פצועים בנפשם.
לרגל מלאת שלושים שנה למלחמה ההיא נפגש אביגדור קהלני, בעל עיטור הגבורה על חלקו במערכה מול הסורים, לשיחה חופשית עם לוחמים אשר חזרו מתופת הקרבות ובהם פצועים הנושאים עד היום את כאבם, עם מי שנפלו בשבי ושרדו, ועם בני משפחות שכולות.
סדרת הראיונות "אני נשבע לך" שודרה בגלי צה"ל, וזכתה בפרס מפקד גלי צה"ל על שם הראלה מודעי ז"ל. הספר הזה, המבוסס על תוכנית הרדיו, מעלה על הכתב את עשרות הסיפורים האישיים על גבורה, הקרבה, חברות וכוחה של רוח האדם, שנפרסו מעל גלי האתר כאילו התרחשו אתמול – אך במבט בוגר, מנוסה ושקול יותר, והיו למסמך נדיר, דרמטי, מרגש ומרתק

342 עמודים

מחיר לצרכן: 89
המחיר שלנו: 59.6 ₪
הרווח שלך: 33%
דירוג הגולשים: דרג

ביקורות הגולשים:

מצוב-כהן עופרה
הספר הוזמן מהאתר כאפתעה לבעלי לבעלי שהוא קצין שריון. הוא האזין לכמה מהתוכניות בגל"צ והיה מרותק!!! אני יודעת שתיהיה לו אפתעה גדולה מאוד והוא ישמח. אני עצמי מאוד סקרנית לקרוא בספר מפני ששמעתי על התוכנית שבחים רבים מאוד מפי לוחמי שריון בעבר ובהווה!!!!
ללא שם
אבי קנה לי אותו כהמשך להאזנה לתכניות של קהלני ברדיו, ספר חובה גם לאלה שטרם נולדו אז.

לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

עוז 77 / אביגדור קהלני