דף הבית > תקנון

תקנון

תנאי שימוש ורכישה אלה מגדירים את זכויותיך ואת חובותיך בעת הזמנת מוצרים באתר בוקמי. קרא אותם בקפידה, מפני שהם מהווים הסכם מחייב בינך לבין ספר לכל בע"מ ח.פ. 511067720 ("בוקמי"). התנאים מנוסחים בלשון זכר לצרכי נוחות בלבד, והם מתייחסים לנשים ולגברים כאחד.


בוקמי תספק לך את המוצרים שהזמנת, בתנאי שהמוצר שהזמנת מצוי במלאי שבידי בוקמי וכן בתנאי שבבעלותך כרטיס אשראי תקף שניתן לחייבו ולסולקו בישראל, וחברת כרטיסי האשראי שהנפיקה אותו אישרה את עסקת הרכישה שביצעת.


אם המוצרים אזלו בשל נסיבות שהעסק לא ידע עליהן בעת ההזמנה תבוטל המכירה ולצרכן תימסר הודעה תוך יום עסקים, או שחברת כרטיסי האשראי לא אישרה את חיובך, לא נהיה חייבים לספק לך את המוצרים שהזמנת. במקרה זה נשלח אליך הודעה מתאימה בדואר אלקטרוני, ונימנע מחיוב כרטיס האשראי שלך. אם חויבת בטעות, אתה מתבקש להודיע לנו ואנו נדאג לזיכוי מתאים.


כדי להזמין מוצרים באמצעות השרת המאובטח של בוקמי, עליך להזין בטפסים המיועדים לכך בתהליך ההזמנה את הפרטים הבאים: מספר זיהוי, שם פרטי ושם משפחה, מספר טלפון, כתובת למשלוח וכתובת דואר אלקטרוני.


אם זו הפעם הראשונה שאתה מזמין מוצרים מבוקמי, או טרם נרשמת למועדון הלקוחות שלנו, תתבקש לבחור סיסמה ושם משתמש, ולהזין אותה במקום המיועד לכך באתר. בעתיד, כשתבקש לקנות אצלנו מוצרים נוספים, תזוהה לפי הפרטים שבחרת. אלה יחסכו ממך את הצורך במילוי חוזר של פרטיך האישיים. יהיה עליך רק לוודא כי פרטיך, כפי שהם מופיעים על גבי מסך המחשב, עדיין מעודכנים. אם הם אינם מעודכנים, הנך מתבקש לתקנם כדי שנוכל לספק את הזמנתך.


לאחר שביצעת את ההזמנה דרך השרת המאובטח של בוקמי, יישלח אליך בדואר אלקטרוני אישור ראשוני על קליטת פרטי הזמנתך. לתשומת לבך: אישור זה אינו מחייב את בוקמי לספק את המוצרים שהזמנת, והוא רק מעיד שפרטי ההזמנה נקלטו במערכת.


הזמנה משובשת
כדי שנוכל לספק לך את המוצרים שהזמנת, צריכה הזמנתך להתקבל ולהיקלט אצלנו באופן תקין ומסודר, כולל כל הפרטים הנדרשים למשלוח המוצרים ולחיובך. בוקמי לא תספק את המוצרים שהזמנת, אם ההזמנה לא נקלטה במחשביה, או אם נקלטה באופן משובש, וזאת גם אם מקור התקלה הוא במחשבי בוקמי. אם לא תקבל אישור על קליטת ההזמנה בתוך ימים ספורים מביצועה, יש להניח כי חלה בה תקלה. במקרה זה מומלץ שתפנה אלינו באמצעות הדואר האלקטרוני ל- info@bookme.co.il או בטלפון ל-03-5583069. אנו נשתדל לברר את מקור התקלה ולסייע בביצוע ההזמנה.


פרטים אישיים
אם בעת ביצוע ההזמנה תמסור פרטים שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שמסרת או כיוון שהחבילה לא נדרשה, תחויב בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים.


הפרטים האישיים שמסרת ותמסור בעת ההזמנה, יישמרו במאגר המידע של בוקמי. אף שאינך חייב לפי החוק למסור לנו פרטים אלה, לא נוכל לטפל בהזמנתך בלעדיהם. בוקמי לא תעביר את פרטיך האישיים לגורמים אחרים, אך היא רשאית לשלוח אליך בהסכמתך האקטיבית דואר אלקטרוני שיכלול מידע על שירותיה, מבצעים בבוקמי, חידושים באתר וכיו"ב. בנוסף, בוקמי תהיה רשאית לשגר אליך מדי פעם פרסומות מגופים מסחריים נבחרים. אם אינך מעוניין בקבלת דואר אלקטרוני כזה, אנא שלח לנו הודעה בדואר אלקטרוני.


בוקמי תשתמש בפרטים שתמסור, לצורך ניתוח מידע סטטיסטי ומסירתו לצד שלישי. במקרה זה, הנתונים לא יתייחסו אליך אישית ולא יזהו אותך.


מועד אספקה
בוקמי תספק את המוצרים שהזמנת בהתאם לסוג המשלוח שבחרת. זמן אספקת המוצרים יחושב על פי ימי העסקים ראשון עד חמישי, ואינו כולל את הימים שישי, שבת, ערבי חג וחג.
בוקמי לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה - כדוגמת תקלות, עיכובים, שביתות או השבתות בשירותי הדואר, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה או תקלות בשירות הדואר האלקטרוני.


מחירים
המחירים המוצגים באתר כוללים מע"מ.


בוקמי רשאית לעדכן את מחירי המוצרים באתר מעת לעת. המחיר התקף ביחס להזמנה שביצעת הוא המחיר שהתפרסם בעת שהשלמת את תהליך ההזמנה.


לתשומת ליבך: אף על פי שאנו בבוקמי מקפידים לבדוק את המחירים המופיעים באתר, לעתים עלולה לחול טעות חריגה שבעקבותיה יוצג באתר מחיר שגוי רק במקרים חריגים אלו הטעות לא תחייב את האתר. במקרה זה נפנה אליך מיידית לאחר שביצעת את הזמנתך, נודיע לך מהו מחירו הנכון של המוצר ונאפשר לך לאשר כי אתה מבקש לרכוש אותו במחיר הנכון. אם לא תאשר זאת בתוך שלושה ימים - או אם תסרב לרכוש את המוצר במחירו הנכון - לא נהיה חייבים לספקו לך.


מבצעים
במבצע מחיר הבסיס הוא המחיר הקטלוגי של הספרים או המשחקים ולא המחיר לאחר הנחה, כלומר אין כפל מבצעים.


תנאי תשלום
בוקמי תגבה את התמורה בגין המוצרים שהזמנת ודמי המשלוח (אם יהיו), באמצעות כרטיס האשראי שאת פרטיו מסרת. כרטיס האשראי יחויב בתשלום אחד, אלא אם כן צוין אחרת.


דמי טיפול ומשלוח
בהתאם למחיר ההזמנה וסוג המשלוח כמפורט בעמוד המשלוחים.
בוקמי רשאית לשנות את דמי הטיפול והמשלוח מעת לעת. התשלום התקף ביחס להזמנה שביצעת הוא המחיר שהתפרסם בעת שהשלמת את תהליך ההזמנה.


ביטול עסקה והחזרת מוצרים
החזרת מוצרים תעשה תוך 14 ימים מקבלת המוצר או מסמך הגילוי לפי המאוחר.אם מדובר בקלטות, תקליטורים ותוכנות מחשב, תוכל להחזירם רק בתנאי שלא פתחת את אריזתם המקורית. כדי להחזיר את המוצרים עליך לשלוח אותם בצירוף החשבונית שקיבלת והודעה בכתב על החזרתם, בתוך 14 הימים הללו אל הכתובת: בוקמי, רחוב הבנאי 32, חולון 58856. ביטול עסקה עקב פגם לא ייגבו דמי ביטול. השבת המוצר תעשה על חשבון החברה. בעת ביטול שלא עקב פגם ייגבו דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ש"ח לפי הנמוך. דמי ביטול אלו כוללים גם את דמי המשלוח של המוצר מהעסק לצרכן (החזרת המוצר מהצרכן לעסק תעשה על חשבונו).


אינך רשאי להחזיר או להחליף קלטות, תקליטורים ותוכנות מחשב, שאריזתם המקורית נפתחה, אלא אם התברר שהם פגומים. במקרה זה הנך רשאי לשלוח לבוקמי את המוצרים וכן מכתב המפרט את הפגם.


אחריות
תיתכנה תקלות בעת משלוח המוצרים וכי במקרים אלו ינקוט האתר בכל האמצעים בכדי לפתור בעיות אלו.בוקמי לא תישא באחריות כלפיך בגין תקלות או שיבושים במשלוח, ובלבד שציינה על גבי החבילה את השם והכתובת כפי שהופיעו בהזמנתך.


בוקמי אינה נושאת באחריות לטיב המוצרים, מפני שהיא איננה מייצרת אותם. במקרה שרכשת מוצרים פגומים, זכותך היחידה היא להחליפם או לקבל את כספך בחזרה, כפי שפירטנו בתנאי שימוש אלה.


במקרה של איחורים תנקוט בוקמי בכל האמצעים על מנת לפתור את הסיבות לאיחור וכן תאפשר את ביטול עסקה והשבת מלוא התמורה ששילם הצרכן.


השירות באתר בוקמי ניתן לשימוש כמות שהוא (AS IS). לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי בוקמי בגין תכונות השירות, יכולותיו, מגבלותיו או התאמתו לצרכיך ולדרישותיך. בוקמי אינה מתחייבת שהשירות באתר לא יופרע, יינתן כסדרו או בלא הפסקות, יתקיים בבטחה וללא טעויות, ויהיה חסין מפני גישה בלתי-מורשית למחשבי בוקמי, נזקים, קלקולים, תקלות - לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה או בקווי התקשורת לאתר - אצל בוקמי או מי מספקיה.


מכירות קבוצתיות
מכירה קבוצתית תלויה במספר רוכשים. כל עוד לא התקבל מספר ההזמנות הדרוש לקבלת המחיר הקבוצתי, ההזמנה אינה מאושרת. אם בזמן סיום המכירה לא התקבל מספר ההזמנות הדרוש, רשאית הנהלת בוקמי להאריך את זמן המכירה או לבטלה כליל. כרטיס האשראי של המזמין יחויב רק בזמן משלוח הפריט. לא ניתן להחזיר מוצרים שנרכשו בקנייה קבוצתית.


דין ושיפוט
הדין החל על הזמנתך והסכם זה, הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הייחודית נתונה לבתי המשפט המוסמכים בכל אחת מערי המחוז-תל אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע ונצרת.


הצהרת פרטיות
המחוייבות שלנו להגנת הפרטיות:
הפרטיות שלך חשובה לנו. כדי לשפר את ההגנה על הפרטיות שלך אנחנו מספקים מידע זה לגבי מדיניות הגנת הפרטיות שלנו ואודות האפשרויות העומדות בפניך בעת השהות באתר וככל הנוגע להתנהלות שלנו לגבי איסוף מידע באתר. כדי לודא מודעות המבקרים באתר, מופיע מידע זה הן בדף הבית של האתר והן בכל נקודה שבה נדרשים פרטי מידע אישיים.


המידע שאנו אוספים:
בעמודים באתר שבהם ניתן להזמין מוצר או שירות, להזמין מידע וכו', נדרש מידע כמפורט: שם, ת.ז., כתובת, דוא"ל, טלפון, מספר כרטיס אשראי וכו'. לעיתים ניתן לרשום מידע הרלוונטי לאדם אחר, למשל, כשמזמינים מתנה לאדם אחר, רושמים לגביו שם, ת.ז., דוא"ל, כתובת, טלפון וכו'.


מה אנחנו עושים עם המידע?
במידע הנמסר לשם ביצוע הזמנה של מוצר, שירות או מידע, אנו עושים שימוש אך ורק למטרת ביצוע אותה מטלה והמטלות הנגזרות ממנה (למשל חיוב הצרכן, הוצאת קבלה וכו'). המידע אינו מועבר לכל גורם אחר, למעט ככל הנדרש להשלמת המטלה (כגון לחברת האשראי). מידע הנמסר אודות אדם אחר לצורך משלוח מתנה משמש למטרה זו בלבד במקרה ששלחת לנו דוא"ל נשתמש בכתובת הדוא"ל שממנה שלחת לצורך משלוח דוא"ל חוזר אך לא לכל מטרה אחרת, וכמו כן לא נמסור את הכתובת לכל גוף אחר. אם אתה מעוניין לקבל מידע נוסף אתה מוזמן לידע אותנו בדבר רצונך זה ונפעל בהתאם. בכל מקרה לא נעשה שימוש בפרטים שלך לצורך זה אלא אם בקשת זאת מפורשות. מצורף טופס בקשת מידע לכתובת הדוא"ל שלך בעניין מבצעים. במידע לא מזהה, כלומר מידע שאינו יכול להיות מיוחס לאדם מסויים, אנו עושים שימוש כדי לשפר את האתר שלנו ולעדכן את ההתנהלות המסחרית שלנו ואת שירותינו, כשמידע לא שמי זה מועבר גם לגורמים אחרים, בהם המפרסמים אצלנו. לדוגמה: מספר המבקרים באתר, מספר הנשים הנרשמות לשאלון מסויים באתר, וכו', אך לא כל פרט מידע המזהה אישית את המבקר באתר. כמובן, איננו עושים כל שימוש בפרטים של אמצעי התשלום שהעברת, בין אם זה כרטיס אשראי או מספר חשבון בנק, אלא לביצוע התשלום, ואיננו מעבירים אותו לכל גורם נוסף זולת לצורך זה.


המחוייבות שלנו לאבטחת מידע:
אנו מונעים כניסה לא מורשית למאגרי המידע שלנו. אנו שומרים על המידע מעודכן, ומוודאים שימוש נכון בנתונים. יישמנו הליכים פיזיים, טכנולוגיים ואלקטרוניים כדי לאבטח את המידע שאנו אוספים באתר.


יצירת קשר איתנו:
לשאלות בעניין הגנת הפרטיות באתר, וכן לתלונות על הטיפול במידע באתר, אנא פנה לאחראי על הגנת הפרטיות באתר, מר אודי זלוף, למייל udi@bookme.co.il


הגנה מיוחדת על ילדים מתחת לגיל 13:
איננו אוספים מידע לגבי מי שידוע לנו שהינו מתחת לגיל 13, אלא באישור הורה.


שאלות ובירורים
בירורים ולשאלות ניתן לפנות לנציגי השירות של בוקמי באמצעות דואר אלקטרוני בכתובת info@bookme.co.il

רוצים להישאר מעודכנים?

הירשמו לתפוצת המיילים שלנו!
רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לתפוצת המיילים שלנו