דף הבית > תעתועים קורצים / נורה רוברטס
תעתועים קורצים / נורה רוברטס

תעתועים קורצים / נורה רוברטס

         
הוצאה: אור-עם
מספר קטלוגי: 39-6853
קוסם בעל שם עולמי, שהוא גם גנב תכשיטים ברוך כישרון, בתו, רוקסי נובל היפהפייה, שירשה את כישוריו הייחודיים של אביה, ואמן ההיחלצויות הנועז, לוק קאלאהן, שגם הוא ניחן בכישרון לפטור את העשירים מעולם חפצי הערך שלהם - אלה הן שלוש מהדמויות המופיעות בספרה של נורה רוברטס: תעתועים קורצים.
רוקסי ולוק, שגדלו יחדיו באווירה המכושפת של עולם הקסמים, שותפים בתחילה למעשי אחיזת עיניים, לאחר מכן הם נעשים שותפים לפשע, ולבסוף הם מתאחדים בתשוקה. אולם עברו הבוגדני של לוק אורב לו וכופה עליו להיעלם, שאלמלא כן ייאלץ להיות עד להרס יקיריו. שנים של תהילה מרוקנת מתוכן יחלפו, עד שרוקסי ולוק יתאחדו בשנית ויבצעו את השוד הנועז ביותר בקריירה שלהם ובאמצעותו ינקמו את נקמתם המתוקה.
"רוקסי ולוק יגנבו את לבכם" - טוענת הסופרת קאתרין קולטר, "הם מעשה קסם בהתגלמותו" - וקסם - זה מה שנורה רוברטס טווה בכל אחד מדפיו של הרומן תעתועים קורצים.
הרומנים של נורה רוברטס הקנו לה את הערצתם של קוראים בעולם כולו. סיפוריה הזינו את דמיונם של מיליוני קוראים. ברומן תעתועים קורצים סוחפת אותנו נורה רוברטס על פני עשרות שנים, מאוהליו של לונה פארק נודד אל הבימות החשובות בעולם, מחושניותה של ניו אורלינס אל יוקרתן של ניו יורק וושינגטון, ויוצרת רומן מבריק על תעלומות ותככים. באמצעותם של הקסם, האהבה והמתח הצרופים מחוללת הסופרת, שספרה זכה להיכלל ברשימת רבי המכר של ה"ניו יורק טיימס", פריצת דרך מפוארת.


גירסה מודפסת
מחיר לצרכן: 88
המחיר שלנו: 66 ₪
הרווח שלך: 25 %
הוסף לסל
לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

רוצים להישאר מעודכנים?

הירשמו לתפוצת המיילים שלנו!
רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לתפוצת המיילים שלנו