דף הבית > שיחות על החיים (קלטת) / לואיז ל. היי
שיחות על החיים (קלטת) / לואיז ל. היי
שיחות על החיים (קלטת) / לואיז ל. היי
         
הוצאה: אור-עם
מספר קטלוגי: 39-7201
שיחות על החיים
סדנה עם לואיז ל. היי

מחשבותיכם יוצרות את חייכם.
בסדרה זו של "שיחות", לואיז חולקת את הפילוסופיה ואת הרעיונות שלה בסגנונה המיוחד והמלהיב. קלטת זו, המלאה באבחנות, המורות כיצד אמונותינו ומושגינו על עצמנו יוצרים אי נוחות, גורמים מחלה, מערערים את ההרמוניה ומעוררים חוסר סיפוק, היא דיון מאיר עיניים, המלמד כיצד תת המודע שומר על המחשבות הנושנות שלנו ומגיב כלפיהן. באמצעות כך שנלמד לאהוב את עצמנו ונגלה רצון להשתנות, נוכל ליצור את החיים שאנחנו באמת חפצים בהם.
לואיז ל. היי, ד"ר לתאולוגיה, היא יועצת ומורה רוחנית, ואהבת העצמי היא הבסיס לעבודתה עם אנשים. במהלך שש-עשרה השנים האחרונות היא סייעה לאנשים ולקבוצות להכיר בערך העצמי ובהערכה העצמית שלהם. באמצעות הטכניקות והפילוסופיה שלה למדו רבים ליצור יותר ממה שהם רוצים בחייהם, כולל רווחה גדולה יותר בגופיהם, בנפשותיהם ובנשמותיהם.
לואיז ל. היי הרצתה בפני אלפי אנשים בארצות הברית, באירופה ובאוסטרליה. בסדנאות שלה העניקה לואיז לאנשים אמצעים מועילים ומעשיים, כדי שיוכלו להפוך אמונות שליליות לאמונות של אהבה, בריאות, אנרגיה ושמחה.
לואיז מעודדת את כולנו להסתכל פנימה על מנת להתחיל בתהליך הריפוי העצמי. אנחנו יודעים שתתענגו על הקלטת הזאת ותרצו לצפות בה שוב ושוב.
"אינני מרפאה איש. אני מלמדת אנשים לאהוב את עצמם, וכשהם לומדים
לאהוב ולהעריך את מי שהם, מתרחשים בהם שינויים מופלאים."
לואיז ל. היי

אורך הקלטת 51 דקות

גירסה מודפסת
מחיר לצרכן: 70
המחיר שלנו: 52.5 ₪
הרווח שלך: 25 %
הוסף לסל
לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

59 ₪ 44.25 ₪ אזל

רוצים להשאר מעודכנים?

הירשמו לתפוצת המיילים שלנו!