דף הבית > שומר הסף
שומר הסף

שומר הסף

         
מחבר: כהן ימית 
הוצאה: אות ועוד
מספר קטלוגי: 772-52
נושאים: כללי   ספרות ילדים  
תאריך יציאה: 2012
באותו אחר הצהריים, כשגיא התיישב מול המחשב, הוא התרגש מאוד. בדף הפייסבוק החדש שלו היו לא מעט הצעות חברות חדשות, שאחת מהן, מילדה שלא הכיר, משכה את תשומת לבו במיוחד. הוא אישר את החברות והחל מתכתב איתה בשמחה.
שי, חברו, שהגיע לביקור, נדהם לגלות שגיא מתכתב עם זרים ומסביר לו על הסכנות הטמונות בכך.

בספר הילדים החדש, "שומר סף", תוכלו למצוא כללי זהירות לילדים בזמן גלישה באינטרנט, המועברים בדרך ידידותית ומעניינת. בעידן שלנו, בו הילדים חשופים לעולמות רבים באינטרנט, ובהם גם לסכנות הטמונות בו, עלינו כמבוגרים משמעותיים לתת להם כלים להתמודדות וללקיחת אחריות בזמן הגלישה על מנת לשמור על עצמם. הספר הנו כלי היכול לשמש ילדים, הורים, מורים ואף סבים, לפתח שיח סביב נושא חשוב זה עם הילדים.

מחברת הספר, ימית כהן, היא אשת חינוך בעלת תואר שני בייעוץ חינוכי ובעלת ניסיון רב בתחום. בעבודתה כיועצת חינוכית וכמדריכה מחוזית בנושא "כישורי חיים", היא עוסקת רבות בנושאי מניעה חשובים כמו: שימוש נבון באינטרנט וזהירות מזרים.
ספר זה הוא הראשון בסדרת ספרי ילדים הבאה לתת לילדים כלים ומיומנויות להתמודדות עם סיטואציות שונות איתן הם נפגשים בחיי היום-יום, בדרך מעניינת ומיוחדת. כמו כן, הוא מאפשר לנו, המבוגרים, קטליזטור לפיתוח שיח עם הילדים בנושא.

גירסה מודפסת
המחיר שלנו: 56 ₪
הוסף לסל
לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

רוצים להישאר מעודכנים?

הירשמו לתפוצת המיילים שלנו!
רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לתפוצת המיילים שלנו