דף הבית > קצה הנהר-חלק ב’ / נורה רוברטס
קצה הנהר-חלק ב’ / נורה רוברטס

קצה הנהר-חלק ב’ / נורה רוברטס

         
הוצאה: אור-עם
מספר קטלוגי: 39-6266
נושאים: רומנים  
מחברת רבי המכר "השונית" ו"נמל בית" מציגה את סיפורה המפתה והמותח ביותר עד עתה - סיפור תמימותה המנופצת של אישה אחת, החיפוש מעורר האימה אחר האמת, ומסעו של הלב להחלים.
הוריה של אוליביה היו בין הזוגות הקסומים הנוצצים ביותר בהוליווד... עד ללילה שבו הגיעה המפלצת. המפלצת שהרסה את ביתם היפהפה וגזלה את אמה ממנה לנצח. המפלצת אשר פניה היו פני אביה...
עם התבגרותה, מגלה אוליביה כי זיכרון אותו לילה דעך. משפחתה האבלה של אמה התאמצה ככל יכולתה להגן על אוליביה מפני הפרסום, ושלחה אותה לגדול בהדר הטבעי היפהפה של דרום מערב ארצות הברית. אך על אף האימה והשנים שחלפו, עדיין כמה חלק ממנה להיזכר באותם אירועים מזוויעים, ולדעת את האמת על ילדותה.
בעזרתו של הסופר נואה בריידי, ייתכן שתינתן לה ההזדמנות לכך. נואה, בנו של השוטר שמצא את אוליביה מצטנפת בארון הבגדים בחדרה לפני שנים רבות כל-כך, רוצה לשחזר את אותו לילה נודע לשמצה - ולספר את הסיפור אשר הפך לחלק מקורותיה של הוליווד. באמצעות נואה, תוכל אוליביה להתעמת עם עברה הטראגי - ועם התשוקות בלבה הבודד שלה.
אך בטרם תוכל להתעמת עם העבר, עליה להגן על העתיד. מפני שבמקום מקלטה אשר ביער, באתר נידח זה, פוסעת המפלצת שוב...
נורה רוברטס היא הסופרת הראשונה אשר זכתה להיכלל באולם הכבוד של סופרי הרומנטיקה של אמריקה. בהוצאת "אור-עם" הופיעו מפרי עטה הספרים "תעתועים קורצים", "אשת אש", "אשת קרח", "אשת בושה", "שמי מונטנה", "מקום מקלט", "נמל בית", "השונית", "להעז לחלום" ו"קצה הנהר".

גירסה מודפסת
מחיר לצרכן: 68
המחיר שלנו: 51 ₪
הרווח שלך: 25 %
הוסף לסל
לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

רוצים להישאר מעודכנים?

הירשמו לתפוצת המיילים שלנו!
רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לתפוצת המיילים שלנו