קסם פשוט-מחשבות על גידול ילדים/רענן-שפר
         
מחבר: שפריר רונה 
מספר קטלוגי: 362-2329
נושאים: גידול ילדים   אגדות  

* למה ההורות המודרנית היא מטלה כל - כך מסובכת?

* איך אמהות יידעו מה לעשות אם מעולם לא ראו תינוקות לפני שילדו בעצמן?

* איך באמת מרגישה אמא כשבנה מתאהב בה בגיל שלוש?

* האם אנחנו זקוקים להכרת תודה מצד הילדים?

* מה הסודות שהורים מסתירים, לפעמים גם מעצמם?

* איך מגלים את הקסם שטמון עמוק בתוך שגרת החיים המעייפת?רונה רענן - שפריר כתבה ספר אחד על גידול ילדים. זהו לא ספר הדרכה, ואין בו הצעות לפתרונות בזק. זה ספר על קסם ועל פשטות, שעוסק בחיים הביתיים ובמה שמסתתר מאחוריהם. היא מדברת על החיים עם הילדים בכנות משחררת, בלי מעצורים ובלי מסכים. היא מזהה את כל השקרים המוסכמים, והאמירות הבנליות, והולכת מעבר להם אל עומקה של החוויה ההורית העשווית.

הספר מוגש כסדרה של סיפורים קצרים, לצד סדרת תצלומים של האמנית שי זכאי, העוסקים בתפר בין עולם האסוציאציות של המבוגרים ותמימותם של הילדים, ומעניקים לספר עומק וכיוונים בלתי צפויים." רונה רענן - שפריר מציעה מבט מרתק, עכשווי מאוד, אל היום - יום הביתי, אל השאלות שהיינו רוצים לשאול את עצמנו כהורים, לו רק היה לנו זמן, אבל לא שוכחת שכל הלבטים אמורים להוביל אותנו אל התמצית של הרפתקת ההורות, העתיקה כחיים עצמם, אל הקסם הפשוט. "

קובי מידן

" הקסם בספר טמון בסיפורים שבו: כנים, נוגעים בלב החוויה, חושפים את התפרים שמאחורי הרקמה המורכבת של ההורות. אי - אפשר להפסיק לקרוא בו, ואז לחזור שוב ושוב אל התובנות המרגשות שהוא מציע. "

נריה בר

" לשי זכאי שפה צילומית מורכבת ועשירה. היא מתמקדת בנקודת המפגש בין מציאות לדמיון, במקום שהעין לא רואה. יוצרת עולם סמוי, מקרן, מלא פליאה. היא משתמשת באור וצל כבמכחול קסמים, מכסה ומגלה פרטים שהם עולמות שלמים, ומיטיבה לחבר בין מראות חיצוניים ופנימיים ברגישות רבה. כך היא מוסיפה לנו כמה תובנות על עולם הילדות וההורות. "

יונה פישר

אזל
לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

רוצים להשאר מעודכנים?

הירשמו לתפוצת המיילים שלנו!