דף הבית > עקבות/פטרישיה קורנוול
עקבות/פטרישיה קורנוול

עקבות/פטרישיה קורנוול

         
הוצאה: אריה ניר
מספר קטלוגי: 550-100
תאריך יציאה: 2006
"התרחשות רודפת התרחשות. אווירה טעונת מתח ממסמרת את הקורא כאשר מלכודות נפערות בזו אחר זו תחת רגליים לא זהירות. שנון! מתוחכם! אומנות המתח בשיאה!"
(לוס אנג`לס טיימס)

"יש לי חקירה שאני מקווה שתוכלי לעזור לי בה," הסביר ד"ר ג`ואל מרקוס, המנהל הנוכחי של המכון לרפואה משפטית בווירג`יניה, האיש שירש את מקומה. היה זה רק אתמול אחר הצהריים שהוא התקשר אליה, והיא התעלמה מתחושותיה.
"ילדה בת 14 נמצאה מתה במיטתה. זה קרה לפני שבועיים בשעות הצהריים. היא הייתה חולה בשפעת."
סקרפטה הייתה צריכה לשאול את ד"ר מרקוס מדוע התקשר אליה. למה דווקא אליה? אבל היא לא הקדישה תשומת לב לתחושות הבטן שלה...

ד"ר קיי סקרפטה חוזרת אל העיר שהפנתה לה עורף לפני חמש שנים. היא מוצאת את המחלקה שלה לשעבר בחוסר סדר מוחלט; ד"ר מרקוס פועל על-פי מניעים מוזרים ובלתי מובנים; לסגן שלה לשעבר יש בעיות שהוא לא מוכן לדבר עליהן; ואימה של הילדה שמתה מסתירה סוד אפל.

פטרישה קורנוול היא מחברת ספרי המתח רבי-המכר בכיכובה של ד"ר סקרפטה. רבי-המכר האחרונים שלה לפני עקבות הם רומן המתח זבוב כחול, וספר העיון ג`ק המרטש, דיוקן של רוצח (גם הם בהוצאת אריה ניר), וכן המותחן The Last Precinct.
ספריה הקודמים כוללים את Postmortem, הרומן היחיד שזכה בפרסי אדגר, קריסי, אנתוני ומקאוויטי והפרס הצרפתי Prix du Roman d`Aventure באותה השנה. ספרה Cruel and Unusual זכה בפרס הבריטי היוקרתי Gold Dagger Award לספר המתח הטוב ביותר של שנת 1993. הרופאה המשפטית הבדויה שלה, ד"ר קיי סקרפטה, זכתה בפרס שרלוק לדמות הבלש הטוב ביותר לשנת 1999, שיצר סופר אמריקני.
פטרישה קורנוול היא מנהלת המכון לרפואה משפטית יישומית באקדמיה הלאומית האמריקנית לרפואה משפטית.

גירסה מודפסת
מחיר לצרכן: 89
המחיר שלנו: 75.65 ₪
הרווח שלך: 15 %
הוסף לסל
לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

רוצים להישאר מעודכנים?

הירשמו לתפוצת המיילים שלנו!
רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לתפוצת המיילים שלנו