דף הבית > עמק השתיקה
עמק השתיקה

עמק השתיקה

         
הוצאה: אור-עם
מספר קטלוגי: 39-6564
תאריך יציאה: 2007
אהבה היא כוח רב עוצמה, במיוחד כשהוא מוחזק על ידי הערפד היחיד המעז להציל את העולם...

נורה רוברטס, מחברת רבי המכר מספר אחת על פי רשימות הניו יורק טיימס, מציגה סיום מחשמל לטרילוגיה החדשה שלה. עולמות התנגשו ומאות שנים חלפו, בעת ששישה אנשים הביאו את כוחותיהם, את אומץ לבם ואת לבותיהם אל קרב שעלול להטביע את האנושות בשחור...

בממלכת ג'ייאול, הניפה המלומדת מוּארה את חרב עמהּ. עכשיו, כמלכה, עליה להכין את נתיניה לקרב הגדול שנלחמו בו מאז ומעולם -
נגד אויב אכזרי יותר מכל מה שראו אי פעם. שהרי לילית, הערפדה החזקה ביותר בעולם, עקבה אחרי מעגל השישה על פני מישורי הזמן, והגיעה עד ג'ייאול.

למוּארה יש גם חשבון אישי שעליה ליישב. ערפדים הרגו את אמהּ - ועכשיו היא מוכנה להוציא אל הפועל את נקמתה. אבל יש ערפד אחד שהיא תוכל לשים בו את מבטחה...

קיאן שוּנה על ידי לילית לפני מאות שנים. אבל עכשיו הוא עומד לצד המעגל. ללא היסוס, הוא יהרוג אחרים מבני מינו - והוא זוכה ברחשי כבוד מצד הקוסם, המכשפה, הלוחמת ומשנה הצורות. אבל ממוּארה הוא מבקש לזכות ביותר מכך - אף על פי שתשוקתו אליה גורמת לו להרגיש פגיע. שהרי כיצד יכול גבר שיש לו חיי נצח, להיות לאהובהּ של אישה, שחייה יגיעו אל קצם - אם לא מידהּ של לילית, אזי בשל קללת הזמן.

נורה רוברטס כתבה רבי מכר רבים. בהוצאת אור־עם הופיעו הרומנים הבאים שלה: גילוי מאוחר, חצות בביצה, מקום מקלט, מזכרות עתיקות, מפתח של אור, מפתח של חכמה, מפתח של אומץ, דליה כחולה, ורד שחור, חבצלת אדומה, עשן כחול, מלאכים נופלים, הצו של מוריגן ומחול האלים.
היא גם כתבה סדרה של ספרי מתח רבי מכר בשם העט ג'. ד. רוב.
בהוצאת אור־עם הופיעו הספרים: המקור - מוות והזיכרון - מוות.

גירסה מודפסת
מחיר לצרכן: 84
המחיר שלנו: 63 ₪
הרווח שלך: 25 %
הוסף לסל
לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

רוצים להישאר מעודכנים?

הירשמו לתפוצת המיילים שלנו!
רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לתפוצת המיילים שלנו