דף הבית > עד הקצה
עד הקצה

עד הקצה

         
מחבר: דרוקר ניב 
הוצאה: מעריב
מספר קטלוגי: 115-2058
נושאים: סיפורת - מקור  
תאריך יציאה: 2015
ניב ועידן, שני יוצאי צבא ישראלים, יצאו למסע של שבוע בנהר המַניקי. בתוך ימים נהפך הטרק הקצר למלחמה על החיים באחד הג'ונגלים הפראיים ביותר בדרום אמריקה.
המניקי, נהר מסתורי בלב הג'ונגל של בוליביה, אינו ממופה כראוי ואפילו המדריכים האינדיאנים מעולם לא הגיעו אליו. ניב ועידן החליטו להיות התרמילאים הראשונים שיצלחו אותו. על הנחישות הזאת כמעט שילמו בחייהם.
עד מהרה התברר שהאינדיאנים לא הביאו איתם את הציוד והמזון המובטחים, וגרוע מכך, אף נטשו את שני המטיילים ההמומים בלב הג'ונגל. ללא אוכל ומים מצאו את עצמם ניב ועידן אבודים אל מול נהר בוגדני והרים ומצוקים מכל עבר.

עד הקצה הוא מסע פיזי שלא ייאמן, אבל לא פחות מכך – מסע נפשי יוצא דופן, שרגעי שפל וייאוש נמהלים בו בתחושת עצמאות וכוח שרק מי שניווט בסבך הג'ונגל ומצ'טה בידו יוכל להבין.
עד הקצה הוא יומן הישרדות מרגש שכתב ניב דרוקר, אחד משני המטיילים ששרדו. הוא מגולל את סיפור ההתמודדות הבלתי פוסקת עם איתני הטבע, חיות טרף, נהר שמאיים לבלוע את כל מי שנכנס אליו והכוח שנחלש ככל שעוברים הימים. במקביל מובא סיפורם של ההורים המודאגים בישראל, שהבינו שאם לא יפעילו את כוחות החילוץ - לא יראו שוב את הבנים האבודים.

גירסה מודפסת
מחיר לצרכן: 98
המחיר שלנו: 83.3 ₪
הרווח שלך: 15 %
הוסף לסל
לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

רוצים להישאר מעודכנים?

הירשמו לתפוצת המיילים שלנו!
רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לתפוצת המיילים שלנו