דף הבית > ספר הקטלבלס
ספר הקטלבלס
ספר הקטלבלס
         
מחבר: הירש אורי 
מספר קטלוגי: 800-4391
תאריך יציאה: 2010
מספר עמודים: 168

המדריך השלם לשיטת איתנים קטלבלס ולאימון כושר פונקציונלי

אימון הקטלבלס תפס תאוצה בשנים האחרונות. הוא הפך לטרנד מתמשך ועקבי בחו"ל, והצטרף לזרם המרכזי של אימוני הכושר, בדומה ליוגה ולפילאטיס, בקרב אתלטים ובקרב הציבור הרחב גם יחד. טובי הספורטים בארצות הברית, יחידות עילית של הצבא האמריקאי, המשטרה ומתאמני אמנויות לחימה - מתאמנים באדיקות בקטלבלס במטרה לשמור על הבריאות והכושר. האימון מיושם ומתורגל גם בארץ והופך לפופולרי מאד בקרב קהל רחב של מתאמנים. הקטלבלס מתאים לכולם, לגברים, לנשים ואף לילדים. זהו אימון מהנה ואפקטיבי, מאתגר, חכם ומורכב, הדורש שמירה על מיקוד וריכוז.

אחד היתרונות הגדולים של אימון הקטלבלס שבזמן נתון הוא מקנה שיפור במספר רב של יכולות גופניות. הוא משלב דיוק וזרימה בדומה לפילאטיס ויוגה, כח ועצמה - בדומה להרמת משקולות ואומנויות לחימה והוצאה אנרגטית בדומה לאימוני ריצה ורכיבה

ספר הקטלבלס, "התנ"ך של הקטלבלס בישראל" הוא הראשון מסוגו שיוצא לאור בעברית. הוא כולל את החומר המועבר בקורס מדריכי "איתנים קטלבלס" ומהווה כלי עזר למדריכים ולמתאמנים כאחד. בתחילת הספר מובאים חלקים תיאורטיים, המלמדים הבנה כללתי של הכושר הגופני המובילה לאימון הקטלבלס עצמו. בהמשך מפורט אופי האימון ומוצג פירוט מדויק של התרגילים, לצד איורים, תרשימים, הנחיות, הדרכה, טיפים והמלצות.

באמצעות הספר תכירו:
* ההסטוריה של הקטלבלס
* הנחות היסוד באימון הקטלבלס
* נקודות מפתח בתרגול הקטלבלס
* מהות האימון הפונקציונלי
* הדרישה התפקודית של המפרקים
* תרגילי הבסיס באימון הקטלבלס
* ספורט הנפת הקטלבלס

אורי הירש הוא מייסד, הבעלים והמנהל המקצועי של איתנים קטלבלס - סטודיו לאימון פונקציונלי. ויו"ר עמותת "המועדון לקטלבל(ס) בישראל"

אזל
לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

99 ₪ 84.15 ₪ הוספה לסל

רוצים להשאר מעודכנים?

הירשמו לתפוצת המיילים שלנו!