דף הבית > ספר הכושר הגופני
ספר הכושר הגופני
ספר הכושר הגופני
         
הוצאה: אסטרולוג
מספר קטלוגי: 418-991
תאריך יציאה: 2008
לא נולדתי חיית כושר, שום דבר לא בא לי בקלות. הייתי נער שמנמן וזללן שפחד ממאמצים ושנא אותם. לקראת הגיוס הגיע המהפך: נכנסתי לדרך הכושר ומאז לא עזבתי אותה. גם היום, בגיל 53, אני מתאמן כל יום.
הספר הזה ידריך אתכם בכל תחומי הכושר (ריצה, הליכה, שחייה, ספינינג, אופניים, משקולות ועוד) ויעניק לכם מאות עצות חדשניות וטיפים חשובים. בספר זה תגלו את סוד ההתמדה: איך להתאמן כל יום מבלי להתייאש, איך להיפטר מהרגלי האכילה הפסולים ולהפוך את גופכם לשרירי, והכי חשוב — איך לעשות את זה בכיף. תרגישו כל כך טוב — עד שלא תרצו להפסיק לעולם.
אחד הפרקים מוקדש לסיפורה המדהים של רעייתי לשעבר, שיר–לי גולן, שהשילה ממשקלה 50 קילוגרמים, והפכה משונאת ספורט לאישה חטובה ומכורה לכושר. לא משנה אם אתם שמנים ובטלנים, לא חשוב בני כמה אתם — אם שיר-לי עשתה זאת, אם אני עשיתי זאת — גם אתם יכולים.
נסו, ובתוך כמה חודשים לא תכירו את עצמכם.

דורון מאירי, יליד 1955, בוגר המכללה לחינוך גופני במכון וינגייט, היה בעבר מורה לספורט ומדריך קרב מגע. בשירות המילואים שלו שימש במשך שנים כמדריך כושר קרבי וכבקר כושר קרבי ביחידות השדה. בצעירותו היה ימאי בצי הסוחר וחקלאי.
בקריירה שלו כעיתונאי שימש במשך שתים–עשרה שנה ככתב לענייני משטרה בעיתונים "מעריב", "חדשות" ו"ידיעות אחרונות". כיום הוא עורך בדסק החדשות של "ידיעות אחרונות".


גירסה מודפסת
מחיר לצרכן: 98
המחיר שלנו: 83.3 ₪
הרווח שלך: 15 %
הוסף לסל
לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

רוצים להשאר מעודכנים?

הירשמו לתפוצת המיילים שלנו!