דף הבית > נמל בית א' / נורה רוברטס
נמל בית א' / נורה רוברטס

נמל בית א' / נורה רוברטס

         
הוצאה: אור-עם
מספר קטלוגי: 39-6161
נורה רוברטס

נמל בית

חלק ראשון

האוויר במיין הוא קר באורח מריר כאשר ד"ר מירנדה ג'ונס מגיעה לבית משפחתה לאחר סיור הרצאות עמוס. אך דמה הופך לקרח כאשר היא חשה לפתע סכין כנגד צווארה.
התוקף שאותו אינה רואה גונב את תיקיה, חותך את צמיגי מכוניתה ונעלם. מזועזעת עמוקות, נחושה מירנדה להותיר את החוויה הקשה מאחוריה. הסחת דעת יעילה נקרית בדרכה כאשר היא מזומנת לאיטליה על מנת לבחון פסל ארד מתקופת הרנסנס, המציג פילגש של בית מדיצ'י הידועה כ"הגברת האפלה". אולם במקום לחזק את מעמדה של מירנדה כמומחית המובילה בתחומה, המשימה כמעט הורסת את שמה הטוב, ושיפוטה המקצועי מוטל בספק. מירנדה רחוקה מבחינה רגשית מאמה, ואחיה שקוע בבעיות משלו. נראה כי אין לה איש לפנות אליו... מלבד ריאן בולדארי, גנב אמנות מפתה אשר מניעיו הסמויים הודפים את שניהם לשיתוף פעולה חסר רצון.
כעת מתברר כי התקרית במיין לא הייתה שוד פשוט - וכי פסל "הגברת האפלה" עשוי להסתיר סודות רבים בדיוק כמו האישה היפהפייה אשר דמותה מונצחת בו. בעבור מירנדה, הנאלצת לסמוך על עצמה - ועל בן זוג המעורר בה חשדות מטרידים ותשוקה משכרת גם יחד - כרוכה הדרך הביתה בהונאה, בבוגדנות ובסכנה המאיימת על כל מקורביה.

"אין כל תעלומה לגבי הסיבה לכך שנורה רוברטס היא מחברת של רבי מכר בתחום הרומנטיקה והספרות הכללית. היא מספקת את הסחורה בחן ובשנינות."
- Publishers Weekly

נורה רוברטס היא הסופרת הראשונה אשר נכללה ברשימת הכבוד של אגודת סופרי הרומנטיקה של אמריקה. בהוצאת "אור-עם" הופיעו מפרי עטה הספרים "תעתועים קורצים", "אשת אש", "אשת קרח", "אשת בושה", "שמי מונטנה" ו"מקום מקלט".

גירסה מודפסת
מחיר לצרכן: 68
המחיר שלנו: 51 ₪
הרווח שלך: 25 %
הוסף לסל
לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

רוצים להישאר מעודכנים?

הירשמו לתפוצת המיילים שלנו!
רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לתפוצת המיילים שלנו