דף הבית > מתמטיקה 3 יח - פתרונות לשאלון 801
מתמטיקה 3 יח - פתרונות לשאלון 801
מתמטיקה 3 יח - פתרונות לשאלון 801
         
הוצאה: לוני כהן
מספר קטלוגי: 90-90001
נושאים: ספרי לימוד  
תאריך יציאה: 2015
שאלון 801 הוא השאלון הראשון בסדרת שאלוני הבגרות ברמת יחידות לימוד במתמטיקה.

את בחינת הבגרות בשאלון זה יוצרים מתוך מאגר תרגילים אשר מפורסם ע"י משרד החינוך, כך שתלמיד אשר יבין וישלוט היטב בשאלות הללו יוכל לדעת בבטחון מלא שהוא מוכן ועומד ברמה הנדרשת לבחינת הבגרות.

ספר זה מציע פתרון מלא ומפורט לכל שאלות המאגר והוא כולל הסברים, גרפים ותרשימים בצבע שנועדו לסייע בהמחשת הפתרון וחיזוק ההבנה.

הרעיון מאחורי ספר זה נולד וצמח מתוך השטח, הודות לאלפי שעות לימוד ועבודה עם תלמידינו הניגשים לבחינת הבגרות בשאלון והבנת הצרכים היחודיים והכלים הדרושים עבורם להצלחה.

לאור זאת הספר כתוב בשפה פשוטה ובנוי בצורה מדורגת מהקל אל הקשה, כאשר הדגש הוא על ליווי התלמיד שלב אחר שלב עד לפתרון.

אנו מאמינים שרק הבנה אמיתית של החומר ולא הסתמכות על זיכרון, תעניק לתלמיד תחושה של ביטחון עצמי, שקט ורוגע שיאפשרו לו להתמודד עם השאלות ללא כל קושי.

אנו רוצים להעניק לתלמיד חוויה לימודית מוצלחת כבר בראשית דרכו בעולם הבגרויות, מתוך אמונה שהדבר יהווה עבורו כדור שלג חיובי אשר יוביל אותו להצלחות נוספות בהמשך דרכו.

המשפט: "מכל מלמדי השכלתי" טבוע ב- DNA של מורינו ואנו גאים לומר שכל תרגיל שנכתב בספר זה מקורו בהערות והארות שקיבלנו מתלמידים ומורים לאורך הדרך. על כן נודה ונאמץ בחום כל תגובה והערה שלכם שיסיעו לנו להמשיך ללמוד ולהשתפר עבורכם בעתיד.

כתובתינו: www.801.co.il | www.yourway.org.il

עבודה מהנה ובהצלחה,

איתי אקר ובן אלוף.

גירסה מודפסת
המחיר שלנו: 93.2 ₪
הוסף לסל
לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

רוצים להשאר מעודכנים?

הירשמו לתפוצת המיילים שלנו!