דף הבית > מקום מקלט / נורה רוברטס
מקום מקלט / נורה רוברטס

מקום מקלט / נורה רוברטס

         
הוצאה: אור-עם
מספר קטלוגי: 39-6632
תאריך יציאה: 1998
ג'ו אלן הת'וויי, צלמת מצליחה, סברה כי נמלטה מאחוזת סנקצ'וארי, שהייתה בעבורה מקום מקלט, לפני זמן רב. היה זה המקום בו בילתה את שנותיה הבודדות ביותר, לאחר הרס משפחתה בעקבות היעלמותה הבלתי מוסברת של אמה. אולם כעת, רודף אתר הנופש הדרומי הסמוך לחוף ג'ורג'יה את חלומותיה. מבהילות אף יותר הן התמונות אשר מישהו שולח לה – תקריבים מוזרים, תצלומים חושפניים, ולבסוף, הדיוקן המזעזע ושובר-הלב ביותר: תצלום של אמה האבודה… עירומה, יפהפייה, ומתה.
כעת מבינה ג'ו, כי הגיע הזמן לשוב לסנקצ'וארי. האכסניה על האי, אשר עדיין מנוהלת בידי משפחתה המנוכרת והמרירה, משיבה אליה זיכרונות כואבים. היא מסתבכת שוב במערכות היחסים הבעייתיות, אשר אותן נאבקה במשך זמן כה רב לשכוח. אולם בעזרתו של גבר אחד, עליה לגלות את האמת על אודות זהות האדם האורב לה, ועל האובדן הטרגי אשר עדיין מענה את כל בני המשפחה. היה זה אובדן אשר היה משותף לכולם, וג'ו מקווה באורח נואש, כי התחלקות בכאב עשויה לאחד אותם בשנית. אך האיום אשר הניע את ג'ו לשוב לסנקצ'וארי עקב אחריה לשם. ולמעשה, עלולה סנקצ'וארי להיות המקום המסוכן מכולם…
נורה רוברטס היא הסופרת הראשונה אשר זכתה בתואר כבוד מטעם ארגון 'סופרי הרומנטיקה האמריקניים'. היא חיברה רבי-מכר רבים. בהוצאת "אור-עם" הופיעו הרומנים הבאים מפרי עטה: תעתועים קורצים, אשת קרח, אשת אש, אשת בושה ושמי מונטנה.

גירסה מודפסת
מחיר לצרכן: 99
המחיר שלנו: 74.25 ₪
הרווח שלך: 25 %
הוסף לסל
לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

רוצים להישאר מעודכנים?

הירשמו לתפוצת המיילים שלנו!
רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לתפוצת המיילים שלנו