דף הבית > מפתח של חכמה/נורה רוברטס
מפתח של חכמה/נורה רוברטס

מפתח של חכמה/נורה רוברטס

         
הוצאה: אור-עם
מספר קטלוגי: 39-6464
זהו החלק השני בטרילוגיה הבלתי נשכחת של נורה רוברטס; טרילוגיה שעניינה גורל ותשוקה. זהו המסע של דנה...

למרות כל מה שדנה ראתה ועשתה, אחרי כל ההרפתקאות שהשתתפה בהן בארבעת השבועות האחרונים, עדיין התקשתה להאמין כי היא יושבת במושב האחורי של מכונית אחיה, המטפסת בדרך המתפתלת לעבר בית האבן הגדול שבפסגת הלוחם. לעבר מה שמחכה לה שם.
כעת לא התחוללה סערה כמו בנסיעה הקודמת לפסגת הלוחם, אחרי שקיבלה לראשונה הזמנה למסיבת קוקטייל שנשלחה מרואנה ומפיט, הזמנה שקיבלו מלבדה רק שתי נשים נוספות. הפעם, הרהרה, היא יודעת בדיוק למה לצפות.
בניחותא פתחה את הפנקס שהביאה אתה וקראה את התקציר שכתבה מתוך הסיפור ששמעה בביקורה הראשון בפסגת הלוחם

כל בת – אלה למחצה – ניחנה בכישרון מיוחד. האחת מצטיינת בתחום האמנות או היופי, השנייה מצטיינת בידע או באמירת האמת, השלישית מצטיינת באומץ או בגבורה. כישוף הוטל על הבנות. נשמות הבנות נגנבות, ננעלות בתיבת זכוכית, הידועה גם בשם 'תיבת הנשמות', ואותה אפשר לפתוח אך ורק באמצעות שלושה מפתחות שיסובבו ידי אדם. אם תושלם המשימה, קופסת הנשמות תיפתח, בנות הזכוכית יצאו לחופשי ושלוש הנשים יקבלו פרס בסך מיליון דולר כל אחת.

סיפור מעניין, חשבה דנה, עד שמתברר שאין מדובר בסיפור אלא במעשה שאכן התרחש. עד שמתברר כי את היא אחת משלוש הנשים שבכוחן לפתוח את המנעול של תיבת הנשמות. מרגע זה נעשה העניין מוזר ומפתיע לאין שיעור.

זהו ספרה החדש של נורה רוברטס, סופרת רבי המכר הנערצת שקנתה לה מוניטין ושזכתה לשבחי הביקורת.

גירסה מודפסת
מחיר לצרכן: 84
המחיר שלנו: 63 ₪
הרווח שלך: 25 %
הוסף לסל
לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

רוצים להישאר מעודכנים?

הירשמו לתפוצת המיילים שלנו!
רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לתפוצת המיילים שלנו