דף הבית > מערכות מיקרו מחשבים
מערכות מיקרו מחשבים

מערכות מיקרו מחשבים

         
מספר קטלוגי: 65-79854
תאריך יציאה: 2012
הספר מסביר את המבנה והמרכיבים של מערכות מיקרו-מחשבים על כל יחידותיהן. הספר מביא את הקורא להבנה ורמת ידע גבוהה בנושא של מערכות מיקרו-מחשבים המבוססות על המעבדים 8051 ו-8086/8088, כך שבסיום הלמידה, יוכל הקורא לתכנן ולבנות מערכות מיקרו-מחשבים.
הספר מתמקד במעבדים 8051 ו-8086, ברכיבים הפריפריאליים של חברת אינטל: מונה מתוכנת (8254), בקר קלט/פלט (8255), בקר פסיקות (8259), בקר תקשורת טורית (8251), תכנון זיכרונות ובנייתם, התקני קלט/פלט בסיסיים, כגון: לחצנים, לוחות מקשים, רכיבי תצוגה: לדים, 7-Segment ו-LCD, רכיבי המרה ועוד, ופרוטוקולים לתקשורת טורית סינכרונית: SPI, I2C, PS/2 ו-1-Wire.
הספר מתאים למגוון רחב של קורסים וקהלי יעד.
פרקי הספר בנויים כיחידות לימוד, כאשר כל פרק מתמקד בנושא מסוים, ולכן הספר אידיאלי כספר ללימוד עצמי. כל נושאי הלימוד כוללים הסברים תיאורטיים וכן תרגול רב בכדי לסייע בהבנת החומר. התרגילים כוללים פתרונות מלאים ובהם מפורטים שיקולי תכנונן, שיקולי בחירת הרכיבים, שרטוטי המערכות וכן את תוכנת ההפעלה של המערכות בשפת האסמבלר 8051 ו-8086.
המחבר, מיכאל קונג'ה, הוא מהנדס מחשבים בוגר הטכניון. במהלך כתיבת ההסברים התיאורטיים, התרגול והפתרונות המופיעים בספר זה, התבסס המחבר על ניסיונו הרב בעבודה מעשית בתעשיית ההייטק וכן בהוראת המקצועות: מחשבים ומיקרו-מחשבים, מערכות ספרתיות ושפות תכנות: על ואסמבלר.

גירסה מודפסת
המחיר שלנו: 95 ₪
הוסף לסל
לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

רוצים להישאר מעודכנים?

הירשמו לתפוצת המיילים שלנו!
רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לתפוצת המיילים שלנו