דף הבית > מסע אל התבונה / חגי נצר,עמי בן-בסט
מסע אל התבונה / חגי נצר,עמי בן-בסט

מסע אל התבונה / חגי נצר,עמי בן-בסט

         
מספר קטלוגי: 362-1310
נושאים: כללי   סיפורת - מקור  

החיפוש אחר חיים ביקום
כל דיון רציני בשאלת התפתחות היקום שבו אנו חיים מביא בהכרח אל השאלה: איך נוצרו החיים במרחבים הבלתי נתפסים של הזמן ושל החלל? ודווקא על כדור הארץ שלנו? ולא עוד. אלא שהתפתחו כאן, לאחר מיליארדי שנים, חיים יחודיים מאוד - חיים תבוניים. תמיהות אלו ואחרות אפשר לנסות להסביר, והספר שלפנינו אמנם מלא וגדוש בחומרי מדע הנוגעים בהן ושופכים עליהן אור חדש.
אבל חידה אחת חוזרת ומציקה: לפי ככלי ההסתברות, לא מתקבל על הדעת שרק כאן, בפלנטה שלנו, נוצרו חיים שהתפתחו לחיים תבוניים. סביר הרבה יותר לאמץ השערה לפיה מפכים חיים כאלה גם במקומות אחרים בגלקסיה. וחלקם, או רובם, מתקדמים בהרבה מאתנו. והשאלה המפורסמת שבה נפתח הספר מהדהדת בחוזקה בסופו: ואם כן - איפה הם?

מסע אל התבונה הוא הספר העברי המקורי הראשון בנושא. אבל גם בשפות אחרות רק מעטים עוסקים באופן כה מקיף ומרתק בחידות שבהן הוא מטפל. רציונליסטים חסרי תקנה ימצאו כאן שאלות מעוררות רבות, וחסידי עב``מים למיניהם ילמדו - אולי - מידה בריאה של ספקנות, והקוראים כולם פשוט ירכשו הרבה דעת - ובשפה שאינה מתנשאת. כל זה - בהסתמך על הגילויים המדעיים כפי שהם מדוחים ממש בימים שבהם מובא הספר הזה אל הדפוס.

אזל
לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

128 ₪ 108.8 ₪ הוספה לסל

רוצים להישאר מעודכנים?

הירשמו לתפוצת המיילים שלנו!
רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לתפוצת המיילים שלנו