דף הבית > מכשפה אפלה
מכשפה אפלה

מכשפה אפלה

         
הוצאה: אור-עם
מספר קטלוגי: 39-7035
תאריך יציאה: 2014
טרילוגיה חדשה של מחברת רבי המכר, נורה רוברטס, על אודות הארץ שאליה אנחנו נמשכים, המשפחה שאנחנו לומדים להוקיר והאנשים שאנחנו משתוקקים לאהוב...

איונה שיהאן, שגדלה להורים אדישים, נכספת לזכות במסירות ובקבלה. מסבתה מצד אִמה למדה היכן למצוא הן ארץ של יערות ירוקים ושל אגמים מדהימים והן אגדות עתיקות יומין.
אירלנד.
מחוז מאיו, ליתר דיוק. המקום שבו קדמוניה - בקשרי דם וכישוף - מתגלגלים מדור לדור, לקראת הגורל שממתין לה.
איונה מגיעה לאירלנד, מצוידת אך ורק בהוראות המדויקות של נאן, סבתה, בגישה אופטימית בלתי ניתנת לערעור ובכישרון מולד לטיפול בסוסים ולהבנתם. לא הרחק ממלון הפאר במבצר העתיק, שבו היא שוהה במשך שבוע, היא מוצאת את דודניה, בראנה וקונור או'דווייר. מאחר שמשפחה היא משפחה, הם מכניסים אותה לביתם ולחייהם.
כשאיונה מוצאת עבודה באורוות המקומיות, היא פוגשת את הבעלים, בויל מק'גארת, בוקר, פיראט, איש סוסים פראי, המגלם באוסף אחד בוטה שלוש מהחולשות הגדולות ביותר שלה.
איונה מבינה שכאן היא יכולה למצוא את הבית המתאים לה ולחיות את החיים שהיא רוצה לחיות, גם אם פירוש הדבר להתאהב עד כלות בבויל. אבל שום דבר אינו כפי שנדמה שיהיה. רוע קדמון מפלס דרך ומזדחל סביב עץ משפחתה של איונה, ואין ברירה אלא לנצחו. בני משפחה וחברים יילחמו זה לצד זה, זה למען זה, במטרה לקיים את ההבטחה לתקווה ולאהבה.בהוצאת אור־עם הופיעו מפרי עטה של נורה רוברטס הרומנים רבי המכר הבאים: גילוי מאוחר, חצות בביצה, מקום מקלט, מזכרות עתיקות, מפתח של אור, מפתח של חכמה, מפתח של אומץ, דליה כחולה, ורד שחור, חבצלת אדומה, עשן כחול, מלאכים נופלים, הצו של מוריגן, מחול האלים, עמק השתיקה, בצהרי היום, אחים בדם, הוקינס הולו, האבן הפגאנית, הוקרה, גבעות שחורות, חיזיון בלבן, גן של שושנים, להתענג על הרגע, באושר ובעושר, החיפוש, הרדיפה אחרי האש, עם הפנים לעתיד, החבר האחרון, העדה, התקווה המושלמת וחוף ויסקי.

גירסה מודפסת
מחיר לצרכן: 88
המחיר שלנו: 66 ₪
הרווח שלך: 25 %
הוסף לסל
לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

רוצים להישאר מעודכנים?

הירשמו לתפוצת המיילים שלנו!
רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לתפוצת המיילים שלנו