דף הבית > מזכרות עתיקות א'/נורה רוברטס
מזכרות עתיקות א'/נורה רוברטס

מזכרות עתיקות א'/נורה רוברטס

         
הוצאה: אור-עם
מספר קטלוגי: 39-6461
את חלקו הראשון של הסיפור מגוללת בפנינו נורה רוברטס, סופרת הרומנים הנודעת. החלק הזה עוסק בקורותיה של לייני טאביש, בתו של רמאי ידוע לשמצה שנדדה בילדותה עם הוריה ממקום למקום, בבריחה מתמדת מיד החוק. אבל לייני אינה מצליחה לברוח מעברה. דודה התימהוני, שלא פגשה זה עידן ועידנים, מבקר בחנותה, משמיע באוזניה אזהרה סתומה, רץ לרחוב ונדרס בידי מכונית חולפת. כעבור זמן קצר נפרץ ביתה של לייני ונזרע בו הרס רב. כעת מוטל עליה ועל זר מסתורי, מקס שמו, לגלות מי רודף אחריה ומדוע. התשובה חבויה בעתיד - אוצר של יהלומים שישנה את חייה של לייני מן הקצה אל הקצה.
חלקו השני של הספר נכתב בידי ג'י.די. רוב. זהו שם העט של נורה רוברטס ומשקף את הצד האפל של אישיותה, את עניינה בעולם התחתון, בדמויות מפוקפקות ובפשעים מתוחכמים מאין כמותם. חלק זה של הספר מתרחש בעיר ניו יורק בשנת 9502. סגן איב דאלאס מקבלת על עצמה לפענח את התעלומה שלייני ומקס לא הצליחו לפתור בימים עברו. האוצר שחיפשו השניים עדיין לא נמצא כולו. כעת מישהו אחר מחפש את היהלומים החסרים… מישהו שלא יירתע מלנקוט ולו את האמצעים השפלים ביותר כדי להשיגם. איב הסקסית וחריפת השכל רגילה לשוטט בעולמם של מפרי החוק, מקום המצוי בשולי החברה, מקום ששולטים בו עזובה וחטא, אלימות ומזימות נועזות העולות על כל דמיון. היא תנסה למצוא את היהלומים החסרים ולשים קץ לסכנה ולמוות המלווים אותם זה עשרות בשנים.
זהו רומן מרגש שממזג רומנטיקה של ימינו ומתח עתידני. מזכרות עתיקות הוא סיפור על אודות הונאה וסודות, נשים חזקות וגברים מרתקים. זהו שילוב כישרונות מבריק ויוצא דופן של שני צדדיה של נורה רוברטס.
נורה רוברטס היא סופרת פורייה ומוכשרת הרוקמת ביד אמן עלילות מרתקות הנקראות בנשימה עצורה.

גירסה מודפסת
מחיר לצרכן: 69
המחיר שלנו: 51.75 ₪
הרווח שלך: 25 %
הוסף לסל
לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

רוצים להישאר מעודכנים?

הירשמו לתפוצת המיילים שלנו!
רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לתפוצת המיילים שלנו