דף הבית > להיות בכושר מתאוריה למעשה
להיות בכושר מתאוריה למעשה

להיות בכושר מתאוריה למעשה

         
מספר קטלוגי: 48-3635
נושאים: ספרי עיון  
תאריך יציאה: 2010
הספר להיות בכושר - מתיאוריה למעשה דן בהיבטים שונים, עיוניים ומעשיים, של כושר גופני וכושר קרבי. פרקי הספר נכתבו על ידי אנשי אקדמיה מובילים בישראל בתחומים שונים, כמו פיזיולוגיה, פיזיולוגיה של המאמץ, תזונה, פציעות ספורט, פסיכולוגיה של הספורט, תקושרת וספורט, מאמץ גופני ומדידה והערכה בחינוך גופני ובספורט. חלק מהפרקים נכתבו על ידי קציני צבא, האחראים בתחומי עיסוקם היום יומי גם על טיפוח הכושר הגופני של החייל, המפקד והקצין.
הפרקים הכלולים בספר דנים בחשיבות הכושר הגופני והכושר הקרבי ובתרומותיהם הייחודיות הרבות להשבחת איכות החיים של האזרח והחייל. במישור האזרחי, הספר דן בהיבטים שונים של יכולת האדם לבצע ביעילות תפקודים שגרתיים, כמו נשיאת משאות, אך בעיקר תפקודים הדורשים מאמץ גופני פחות שגרתי, כמו הליכה מהירה, טיפוס או ריצה למרחקים קצרים וארוכים, ואפילו תפקודים מאתגרים במיוחד המבוצעים בתנאי עייפות או בתנאי חום כבד. במישור הצבאי, הספר דן בהרחבה בתרומה של כושרו הגופני של החייל ליכולתו לבצע את משימותיו הצבאיות בצורה היעילה ביותר, קרי, להפגין שליטה במיומנויות כמו הליכה או ריצה למרחקים, ירי לאחר מאמץ וקרב מגע.
הספר מבוסס על סדרת הרצאות במסגרת "אוניברסיטה משודרת" של גלי צה"ל, ויוצא לאור בסדרת הביטחון הלאומי של המכללה לביטחון לאומי וההוצאה לאור של משרד הביטחון, בשילוב מחלקת כושר קרבי של צה"ל.

גירסה מודפסת
מחיר לצרכן: 58
המחיר שלנו: 49.3 ₪
הרווח שלך: 15 %
הוסף לסל
לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

רוצים להישאר מעודכנים?

הירשמו לתפוצת המיילים שלנו!
רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לתפוצת המיילים שלנו