כבר לא שם
         
מחבר: אלדר גלית 
הוצאה: מעריב
מספר קטלוגי: 115-1807
שיגרת חייה של ליבי ירון – צעירה נשואה ובעלת משרה נחשקת בחברת סטארט-אפ מבטיחה – מופרת כאשר היא פוגשת במקום עבודתה את תמיר, חברה הקודם, שנטש אותה שש שנים קודם לכן ונעלם בלי הסבר.
מאותה פגישה מקרית היא מגלה שכל מה שהיה יציב ורגוע בחייה מתערער לפתע. יחסיה עם חברתה הטובה ביותר, מקום העבודה בחברת ההיי-טק, תחושת הביטחון שלה לגבי רגשותיה ורצונותיה ובעיקר מערכת היחסים המפותלת עם בעלה.
מרגע שפגשה שוב את תמיר, ליבי ירון אינה שקטה. היא מחפשת תשובות לשאלות ישנות ומנסה להבין בכל מחיר מדוע ננטשה על ידי תמיר. לצד רדיפה אחרי העבר, היא ממשיכה להתמודד עם ההווה שהולך ונעשה מורכב ובעייתי ועם העתיד המעורפל.
"כבר לא שם" מתאר את הקונפליקט התמידי בו נמצאת האישה המודרנית בת זמננו: נקרעת בין השאיפה לממש את ה´אני´ שלה, ובין הנורמה שדוחקת בה לשמש בת זוג אידיאלית ואם למופת. קרע שבו נחשפת מלחמה מתמדת בין שני כוחות מנוגדים. מצד אחד, עצמאות, מיניות וחוסן נפשי, ומצד שני – כניעה, השלמה עם החיים כמות שהם, ועמידה בציפיות החברה.
”כבר לא שם" הוא רומן ישראלי סוחף וקולח, מרגש וגדוש בהתלבטויות וחיבוטי נפש של צעירה ישראלית בתחילת שנות האלפיים, כאשר בועת ההיי-טק מתנפצת, הכלכלה מתרסקת והמצב הביטחוני מדרדר.
גלית אלדר, 31, נשואה ואם לשניים. מנהלת פרסום במקצועה, בעלת תואר ראשון במדעי החברה ולימודי תעודה בעיתונות ותקשורת. "כבר לא שם" הוא ספרה הראשון.
328 עמודים


גירסה מודפסת
מחיר לצרכן: 79
המחיר שלנו: 55.3 ₪
הרווח שלך: 30 %
הוסף לסל
לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

רוצים להשאר מעודכנים?

הירשמו לתפוצת המיילים שלנו!