דף הבית > ישראל 60 שנים וטיולים
ישראל 60 שנים וטיולים

ישראל 60 שנים וטיולים

         
מחבר: נהרי אורן 
מספר קטלוגי: 396-395
נושאים: כללי   טיול בארץ  
תאריך יציאה: 2007
חדש! ישראל: 60 שנים וטיולים אורן נהרי

גודל: 22*30
מספר עמודים: 280

60 שנים, 60 טיולים, טיול לכל שנה... הספר הזה ייקח אתכם למסע משולב בזמן ובמרחב - טיול לאורכה ולרוחבה של הארץ שאנו חיים בה יחד עם מסע לעומק ההיסטוריה של מדינת ישראל. הספר כולל יומן אירועים מפורט, מדויק ומעודכן של 60 השנים הראשונות בתולדות מדינת ישראל, ובמקביל לו 60 מסלולי טיול אל מקומות הקשורים לאירועי השנים האלה. התמונות המתעדות את הרגעים המרגשים בתולדות המדינה משתלבות בצילומים צבעוניים של נופי הארץ. הכתבות המלוות את לוחות האירועים, שנכתבו בידי אורן נהרי, עורך חדשות החוץ של ערוץ 1 בטלוויזיה, פורשות מיגוון רחב של נושאים ותחומים מתולדות המדינה. החיים בארץ הזאת, כך מתברר, אינם רק פוליטיקה ומלחמות; יש בהם גם כלכלה, חברה, מדע, תרבות וספרות, ספורט, בידור ועוד. לא הכל נפלא כאן, לא הכל מושלם, אבל בלי ספק מרתק.


60 שנים וטיולים הוא ספר יוצא דופן, שבו ההיסטוריה והגיאוגרפיה של מדינת ישראל כמו משוחחות זו עם זו. לצד יומן אירועים מפורט, המבוסס על תחקיר היסטורי מעמיק, מדויק ומעודכן של 60 השנים הראשונות של ישראל, נפרסים בו 60 מסלולי טיול אל מקומות הקשורים לאירועי השנים האלה - כל שנה והטיול שלה.


התמונות המתעדות את הרגעים המרגשים בתולדות המדינה משתלבות כאן בצילומים צבעוניים של מראות הארץ ובמפות של מסלולי טיול ברגל וברכב. כולם יחד יוצרים פסיפס מיוחד במינו של מדינת ישראל, שהוויות הזמנים נמזגות בו בחוויות הנופים.


לצד האירועים המדיניים, הצבאיים, החברתיים והכלכליים, ניתן בכל שנה גם דיוקן תמציתי של האירועים התרבותיים החשובים שאירעו בו, בתחומי ספרות, אמנות, תיאטרון, מוזיקה, קולנוע ועוד.


מסלולי הטיולים בספר נכתבו על-ידי עומר יגאל, מדריך טיולים ותיק ומחבר כמה מספרי הטיולים של מפה, ואת התחקיר ההיסטורי חיבר נדב מולצ'דסקי. הכתבות המובילות את לוחות האירועים השנתיים נכתבו בידי אורן נהרי, עורך חדשות החוץ של ערוץ 1.


60 שנים וטיולים הוא דרך נפלאה להתחבר אל הארץ הזאת במלאת 60 שנה לעצמאות ישראל.

דאנאקוד : 396-395 מסת''ב : 965-521-076-6
גירסה מודפסת
מחיר לצרכן: 189
המחיר שלנו: 160.65 ₪
הרווח שלך: 15 %
הוסף לסל
לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

רוצים להישאר מעודכנים?

הירשמו לתפוצת המיילים שלנו!
רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לתפוצת המיילים שלנו