דף הבית > יומנה של נערת ליווי
יומנה של נערת ליווי

יומנה של נערת ליווי

         
מחבר: טלי מ. 
הוצאה: מעין
מספר קטלוגי: 605-20
נושאים: כללי   סיפורת - מקור  
תאריך יציאה: 2008
מספר עמודים: 158
יומנה של נערת ליווי הוא סיפורה האמיתי והחושפני של "ילדה מבית רע", שעבדה כנערת ליווי במשך יותר משנה. היא מספרת את סיפורה המדהים בלשון פשוטה, בגוף ראשון, ואינה נרתעת מתיאורים ציוריים, רוויי סקס וארוטיקה, של מפגשי מין ואורגיות עם גברים ונשים מהאלפיון העליון.
יומנה של נערת ליויי הוא וידוי מצמרר של אישה, שחוותה על בשרה את סודותיהם האינטימיים ואת סטיותיהם של "בכירים" ו"מפורסמים", שבחדרי חדרים הם מתגלים במלוא מערומיהם. זהו מסמך אותנטי נדיר, הפותח בפני הקורא אשנב אל עולמן הנסתר של עשרות צעירות, שמתפתות להרוויח כסף קל ונאלצות להפוך לספקיות מין של בעלי ממון.
במבט מפוכח לאחור, מספרת טלי מ. ברהיטות ובגילוי לב מפתיע את האמת על המתרחש בסוויטות של בתי מלון יקרים, ובחדרי המיטות של וילות מפוארות ובתים פרטיים. היא אינה נמנעת מחדירה אל הפרטים המוצנעים ביותר, וחושפת ללא עכבות את עליבותם וכיעורם של לקוחותיה, כמו גם את הרגעים היפים שחוותה בעולם הפרוע וחסר המעצורים שנקלעה לתוכו.
אבל בצד תיוארי מין נועזים ומפורטים, העשויים להעלות סומק על פניהם של רבים, זוהי גם יצירה ספרותית מרתקת ומרשימה בכנותה, של סופרת צעירה ומוכשרת, שהצליחה להיחלץ מכבלי הזנות ולחזור אל החיים השפויים.

גירסה מודפסת
המחיר שלנו: 78 ₪
הוסף לסל
לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

רוצים להישאר מעודכנים?

הירשמו לתפוצת המיילים שלנו!
רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לתפוצת המיילים שלנו