דף הבית > יוגה ואיורוודה
יוגה ואיורוודה
יוגה ואיורוודה
         
הוצאה: פוקוס
מספר קטלוגי: 239-504
תאריך יציאה: 2008
מספר עמודים: 251

*ספר זה בהדפסה*


יוגה ואיורוודה יוצרות יחד גישה מושלמת להשגת בריאות אופטימאלית, חיוניות ומודעות גבוהה.

מחבר הספר, ד"ר פראולי, מוכר בהודו ובמערב כסופר פורה וכמומחה בתורות הוודיות. בספר זה הוא מלמד כיצד להפוך את החוכמה העתיקה לרלוונטית לאדם המודרני.
הספר מגלה לנו את הכוחות הכמוסים של הגוף, הנשימה, החושים, התודעה והצ'אקרות, וכיצד לעבוד עליהם ולשנותם באמצעות תזונה, עשבי מרפא, תנוחות יוגה (אסנה), תרגילי נשימה (פראניאמה) ומדיטציה. זה הספר הראשון שיצא לאור במערב אשר דן בשני נושאים מרתקים אלה ובחיבור שביניהם.

"ד"ר דיוויד פראולי מוכיח שוב את כישרונו להפוך את החוכמה העתיקה לנושא רלוונטי לאדם בן זמננו. ספר זה מדגים למה דיוויד בעיניי הוא רישי אמיתי - אדם המכיר את המציאות. מן הראוי שהוא יימצא בספרייה של כל מי שלומד ברצינות את תורות היוגה והוודה."

- ד"ר דיפאק צ'ופרה

"באמצעות חקר מיומן של האספקטים הפנימיים של שני המדעים הגדולים והקרובים האלה - יוגה ואיורוודה - ד"ר דיוויד פראולי עושה כאן שירות נהדר לכל אדם השואף להחזיר לעצמו את שלמות הגוף, הנפש והרוח."

- פנדיט ראג'מאני טיגואיט, המנהל הרוחני של המכון ההימאלאי

ד"ר דיוויד פראולי (ואמאדווה שאסטרי) מוכר בהודו ובמערב בזכות הידע שלו בתורות הוודיות, ביניהן איורוודה, אסטרולוגיה וֵדית ויוגה. בעשרים השנים האחרונות הוא הוציא לאור עשרים ספרים, ביניהם: "איורוודה ותודעה", "יוגה של עשבי מרפא", "ריפוי איורוודי" ו"האסטרולוגיה של החוזים". תרגומיו למקורות וֵדיים ומחקריו ההיסטוריים על הודו העתיקה זכו לשבחים רבים, וכך גם עבודתו העיתונאית על הודו בת-ימינו. ד"ר פראולי משמש מנהל המכון האמריקאי ללימודיים וֵדיים, חָבר בחֶבר העורכים של כתב העת "יוגה אינטרנשיונל", ומכהן כנשיא המועצה האמריקאית לאסטרולוגיה וֵדית (ACVA).

*ספר זה בהדפסה*בהדפסה
לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

רוצים להשאר מעודכנים?

הירשמו לתפוצת המיילים שלנו!