דף הבית > זווית ראיה
זווית ראיה

זווית ראיה

         
מספר קטלוגי: 581-70
תאריך יציאה: 2010
מדוע אנו מאמינים ובמה? כיצד נוצרו החיים ומדוע? הביצה או התרנגולת? האם יש אלוהים וממה הוא עשוי? מהו 'הצורך'? ומה זה דִיוֶלוּצְיַה?
המחבר, ללא כל הכשרה רשמית בתחום מדעי החיים והטבע, מעז ואף מצליח, בשפה פשוטה וישירה, להציג תפיסה ייחודית המסבירה את מוצא החיים, את הסיבות לקיום החיים, מתקן את תורת האבולוציה, מגדיר מחדש מהו חי, מסביר כיצד פועל היקום ומה חלקינו בו, מסביר מהי אמונה, מהו אלוהים ומדוע אנו מאמינים ומטביע מספר תובנות משמעותיות המשאירות את הקורא עם הרבה תשובות אך גם עם הרבה ספקות לגבי הנהלותינו עד כה. ספר קצר וישיר זה איננו אנטי דתי אך סביר להניח כי יהיו מי שיחשבו כך.

הספר בקטגורית מדע ודעת, מיועד לכל קורא אשר רוצה להרחיב את אופקיו ואשר איננו חושש מרעיונות חדשים, אך גם יעורר קרוב לוודאי את תשומת ליבם של מדענים בתחום.

המחבר, יונתן יולביץ' בן 53, יליד קיבוץ מלכיה שבגליל, איש רב גוני העוסק בהנדסה ופיתוח בתחומים נרחבים, החל מתוכנות ואלגוריתמים בתחום ההיי-טק דרך פיתוח הנדסי בתחומי המכניקה והבנין ועד המצאות פטנטים בתחומים שונים ומגוונים. יולביץ' נחשב למומחה בעל שם עולמי בתחום תכנון חזיתות בנין ואחראי על התכנון הטכני של החזיתות בפרויקטים מהגדולים בארץ ובעולם. אך יולביץ' הוא גם ואולי בעיקר, מוסיקאי מוכשר מלחין, כותב ומעבד, אשר מצליח לשלב את היצירתיות והמקוריות שבו בכל תחומי עיסוקיו וחייו ואיננו מוצא כל סתירה בין לשאת הרצאה מול קהל מהנדסים לבין לתת הופעת רוק מול קהל צעירים.

גירסה מודפסת
המחיר שלנו: 68 ₪
הוסף לסל
לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

רוצים להישאר מעודכנים?

הירשמו לתפוצת המיילים שלנו!
רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לתפוצת המיילים שלנו