דף הבית > השתקפות במראה / טום קלנסי
השתקפות במראה / טום קלנסי

השתקפות במראה / טום קלנסי

         
מחבר: קלנסי טום 
הוצאה: מעריב
מספר קטלוגי: 115-1025
יום ראשון, 20:00, ניו-יורק - פיצוץ עז מחריד את העיר. מנהרת קווינס - מנהטן קורסת, מאות בני אדם נלכדים בשריפה המשתוללת ובמים הגועשים.
יום ראשון, 20:05, וושינגטון - צוות החמ``ל נכנס לכוננות כדי לגלות מי ביצע את המעשה ולמנוע פיצוצים נוספים.
יום ראשון, 21:00, גבול רוסיה-אוקראינה - כוחות צבא רוסיים עומדים הכן, מתכוננים לפלוש לאוקראינה ולפולין.
האם יש קשר בין הפיצוץ בניו-יורק לבין ההתרחשויות ברוסיה?
תם עידן המלחמה הקרה אך את מקומה תופסים תוהו ובוהו. נשיאה החדש של רוסיה מנסה להשליט משטר דמוקרטי חדש, אך אלמנטים חזקים בתוך המדינה מנסים למנוע זאת ממנו: המאפיה הרוסית חסרת הרחמים; הפלג הלאומני ימני-קיצוני; כוחות הרשע יעשו הכל כדי להחזיר את רוסיה לתקופת הצארים. צוות חדר מלחמה, הוקם אמנם לא מכבר, אך הצליח להוכיח את יעילותו בפתרון המשבר בקוריאה הצפונית, ועתה הוא מתחיל במירוץ נגד הזמן כדי למנוע את המשבר העולמי העומד להתרחש. הדרך היחידה לבצע זאת היא להיכנס לגוב האריות, לתוככי רוסיה, לבדוק מה בדיוק מתרחש שם ולעצור את ההתמוטטות. משימתם הקשה המתעצמת לנוכח חשיפתה של מקבילה רוסית לחדר המלחמה... מה עוד שהמהדורה הרוסים לחמ``ל נשלטת על ידי דיקטטורים חסרי מעצורים. שני חדרי המלחמה, בבואות ראי זה של זה, ינקטו בכל האמצעים כדי שידם תהיה על העליונה.
השתקפות במראה, ספר נוסף בסדרה חדר מלחמה, יצירתם המשותפת של טום קלנסי וסטיב פיצ`ניק, מתאר בדיוק רב התרחשויות העשויות בהחלט להתרחש, ומציג דיוקן אמין של האמצעים האמריקניים המתקדמים ביותר בתחומי ההגנה, המודיעין, טכנולוגיות מתקדמות וטכניקות ניהול משברים.

טום קלנסי מחברם של רבי מכר.
סטיב פיצ`ניק - פסיכיאטר ובעל דוקטור ביחסים בין לאומיים מה-MIT. פיצ`ניק שירת בצוותי משא ומתן לשחרור בני ערובה ולפתרון משברים בין מדינתיים בראשותם של הנרי קיסינג`ר, סיירוס ואנס וג`יימס בייקר. כמו כן כתב כמה מותחנים פסיכו-פוליטיים.

בהדפסה
לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

רוצים להישאר מעודכנים?

הירשמו לתפוצת המיילים שלנו!
רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לתפוצת המיילים שלנו