השמים הם הגבול התחתון
         
מחבר: ויג ערן 
מספר קטלוגי: 575-166
נושאים: כללי   כלכלה  
תאריך יציאה: 2012
מעוניינים לדעת כיצד אפשר להפוך למנהיג טכנולוגי מצליח? רוצים להבין את המציאות הניהולית בתחום הטכנולוגי? שואפים להתפתח ולהצליח בתפקידכם ולבסס את מעמדכם בארגון? בספר זה תמצאו את התשובות.
ניהול ומנהיגות עסקית וטכנולוגית הם נושאים הקרובים ללבו של כל אדם הנמצא בתחום. רבות נכתב על נושא זה, אך רבים מהמנהלים והעובדים מתחבטים עדיין בשאלה: כיצד אפשר להפוך למנהיג טכנולוגי מצליח?
ספר זה יציג בפניכם נקודת מבט חדשה, העוסקת במנהל הטכנולוגי וביכולות להן הוא נדרש כדי להפוך למנהיג טכנולוגי מצליח, וכן בעובד בתפקיד טכנולוגי המעוניין להצטיין ולהנהיג את סביבתו.
הספר "השמים הם הגבול התחתון"מהווה תיעוד ממקור ראשון של סביבת העבודה הטכנולוגית מנקודת מבטו ומניסיונו של מנהל בדרג הביניים במשך יותר מעשרים שנה. הספר מיועד לעובדים ומנהלים בתחום הטכנולוגי בהייטק, במחשוב, בטלקום ובתחומי התעשייה השונים, העוסקים בתפקידים טכנולוגיים באופן ישיר או עקיף, אשר רוצים להבין טוב יותר את המציאות הניהולית בתחום הטכנולוגי והשואפים להתפתח על מנת להצליח בתפקידם ולפעול בדרך הנכונה לביסוס מעמדם בארגון.
הספר נכתב לאנשים עסוקים, והוא מבוסס על מבנה ומודלים לוגיים המאפשרים להתמצא בו בקלות, לדלג בין הפרקים ולהתעמק בכל פעם ביכולת ספציפית או באופן ההתמודדות עם דילמה או סיטואציה הנדרשות בו בזמן.

גירסה מודפסת
המחיר שלנו: 89.77 ₪
הוסף לסל
לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

רוצים להשאר מעודכנים?

הירשמו לתפוצת המיילים שלנו!