דף הבית > המנהל הישראל בעולם הגלובלי / כרך ראשון מדינות אסיה
המנהל הישראל בעולם הגלובלי / כרך ראשון מדינות אסיה

המנהל הישראל בעולם הגלובלי / כרך ראשון מדינות אסיה

         
מספר קטלוגי: 682-154
נושאים: ספרי עיון   ניהול  
תאריך יציאה: 2012
מספר עמודים: 322
המנהל הישראלי בעידן הגלובלי עוסק בתופעת המנהל והעובד העכשווי בעידן הגלובלי, "הנוסע המתמיד" שטס הלוך ושוב לצורכי עסקים. זוהי תופעה שנמצאת במגמת עלייה: המשפחה מתפצלת – המוצב נשלח לחו"ל ונמצא שם בגפו, ואילו בני משפחתו נותרים בארץ.
חלקו הראשון של הספר מציג את יתרונות וחסרונות מודל חדש זה של Relocation ומביא דוגמאות מפי משתתפי מחקר בנושא. חלקו השני של הספר הוא מדריך מקיף לנסיעות עבודה לחו"ל, שסוקר את ההבדלים בתרבות העבודה בין מדינות ומביא רקע כללי וידע חשוב לגבי כל מדינה. הספר שלפניכם עוסק במדינות אסיה ואפריקה. זהו כרך ראשון מתוך שלושה כרכים של המדריך שכל אחד מהם עוסק באזור שונה בעולם.

ד"ר חנה אורנוי היא בעלת תואר דוקטור בהתנהגות ארגונית מן האוניברסיטה העברית וחברת סגל בתוכנית לתואר שני במנהל עסקים באוניברסיטה הפתוחה ובבית-הספר למנהל עסקים במכללה האקדמית לנדר.
ד"ר אורנוי היא יועצת בכירה לארגונים (על-פי דירוג איפ"א) ומתמחה בנושאי ניהול בינלאומי ורילוקיישן ובהחדרת שינויים בארגון בניהול.
ספרה דברים שרואים משם לא רואים מכאן – מסע ה-RELOCATION- נסיעה לשליחות לתרבות זרה, ראה אור ברימונים בשנת 2009. זהו ספרה השני.


גירסה מודפסת
מחיר לצרכן: 98
המחיר שלנו: 83.3 ₪
הרווח שלך: 15 %
הוסף לסל
לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

רוצים להישאר מעודכנים?

הירשמו לתפוצת המיילים שלנו!
רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לתפוצת המיילים שלנו