דף הבית > המגדלור/פ.ד.ג'יימס
המגדלור/פ.ד.ג'יימס

המגדלור/פ.ד.ג'יימס

         
הוצאה: אריה ניר
מספר קטלוגי: 550-107
תאריך יציאה: 2006
תת-ניצב דלגליש נקרא לחקירה מיוחדת
המגדלור הוא רומן מתח ספרותי, מעוצב ביד אמן. השנינות, ההומור והרגישות לפרטים של פ. ד. ג`יימס העלו את ספרות המתח למדרגת ספרות למופת.
סן פרנסיסקו כרוניקל

הסופר הנודע נייתן אוליבר נמצא תלוי על המגדלור של האי קומב.
האי קומב, השוכן מול חופי קורנוול, היה מאות שנים רכושה של משפחת הולקומב. היום הוא אתר נופש יוקרתי לאנשים מכובדים, סופרים, אומנים, מדענים ופוליטיקאים, שבאים למצוא בו שלווה עם הבטחה לשמירה קפדנית על פרטיותם ועל ביטחונם. הנסיבות מחייבות למסור את חקירת המקרה לידיו של חוקר מיומן ומנוסה, היודע לשמור על חשאיות מוחלטת. תת-ניצב אדם דלגליש נקרא לפענח את התעלומה.
לכאורה, לאיש מהאורחים או מצוות העובדים באתר אין מניע מובהק לרצח, אם כי מעטים האנשים שבאמת הצטערו על מותו של הסופר המפורסם; אדם נכלולי, מעורר מתחים וכעס שקומם עליו אנשים רבים.
כאשר מתגלה בכנסייה גופתו של הכומר לשעבר אדריאן בויד, שהודח ממשרתו, נגמל מאלכוהוליזם והיום הוא אחד מהעובדים באתר, נשאלת השאלה אם אותו רוצח הכה שוב ומי הבא בתור?
המגדלור, רומן מתח רב תהפוכות, מרתק ומהנה מאוד. גלריה מרהיבה של דמויות שמנהלות ביניהן מערכות יחסים מורכבות ומפתיעות. פ. ד. ג`יימס במיטבה.

פ. ד. ג`יימס, מלכת ספרי המתח הבריטית בת-זמננו, כתבה ספרים רבים, שרובם הוסרטו ושודרו בטלוויזיה, בסדרות שבהן מככבת דמותו הבלתי-נשכחת של המפקח אדם דלגליש. זכתה בפרסים ובתארי כבוד רבים, והוכתרה ב-1991 בתואר "הברונית ג`יימס מהולנד פארק". גרה בלונדון ובאוקספורד.

גירסה מודפסת
מחיר לצרכן: 89
המחיר שלנו: 75.65 ₪
הרווח שלך: 15 %
הוסף לסל
לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

רוצים להישאר מעודכנים?

הירשמו לתפוצת המיילים שלנו!
רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לתפוצת המיילים שלנו