דף הבית > הכרת תודה-דרך חיים / לואיז היי
הכרת תודה-דרך חיים / לואיז היי
הכרת תודה-דרך חיים / לואיז היי
         
הוצאה: אור-עם
מספר קטלוגי: 39-5859
לואיז ל. היי וחברים
ד"ר וויין ו. דאייר
אמט א. מילר, M.D.
ד"ר ג'ואן בוריסנקו
ברני סיגל, M.D.
דן מילמן
ד"ר דורין וירצ'ו
סטיוארט ויילד
ד"ר סוזאן ג'פרס
שאקטי גאוויין
אלן כהן

הכרת תודה
דרך חיים

הספר הכרת תודה מביא את דבריהם העשירים בחכמה רוחנית רבה של כמה מן המדריכים הרוחניים החשובים ומעוררי ההשראה הפועלים היום. אנשים כדוגמת דן מילמן, רון סקולסטיקו, ד"ר ברני סיגל, ג'ואן בוריסנקו ולואיז ל. היי, המדריכים אחרים להשגת שינוי בחיים, ומדגימים בחייהם שלהם את כוחה של הכרת התודה.
הספר מתאר בפנינו מגוון דרכים ליישום הכרת התודה בחיי היום-יום, באמצעות מעשים פשוטים ורגילים, הנוגעים לכל היבט בחיים. עזרה לזולת, סיוע לידידים ולבני משפחה, שיפור המודעות העצמית, חיזוק האמונה בכוחנו ופיתוח סגנון חיים בריא - כל אלה יסייעו לנו לשפר את איכות חיינו וליצוק בהם תכנים חדשים.
הכרת תודה נובעת מחיים מלאי אהבה, שמחה, בריאות ויצירתיות. זוהי הדרך שבה עלינו לחיות את חיינו. עלינו לזכור, כי היקום נדיב ושופע, והוא אוהב שמעריכים אותו. ככל שנהיה אסירי תודה יותר, כך נזכה לקבל ממנו תשורות נאות יותר.
"הבה נבלה רגעים רבים ככל האפשר בכל יום בהוקרת כל הטוב שבחיינו. אם יש לך מעט טוב בחייך כעת - הוא ילך ויגדל. אם חייך שופעים כעת - השפע יגבר. בכל מקרה אתה מרוויח. אתה מאושר והיקום מאושר. הכרת התודה מעצימה את השפע שלך."
לואיז ל. היי

לואיז ל. היי היא מורה למטפיזיקה ומדריכה רוחנית, המסייעת לאנשים רבים לגלות ולמצות את הפוטנציאל שלהם, למען השגת התפתחות אישית וריפוי עצמי. ספריה הפכו לרבי מכר ותורגמו לשפות רבות.
בהוצאת "אור-עם" הופיעו מפרי עטה הספרים הבאים: אתה יכול לרפא את חייך, הכוח טמון בתוכך, אהוב את גופך, הרהורים שבלב, גן של מחשבות, חיים! ו-נשים בעלות כוח.

גירסה מודפסת
מחיר לצרכן: 75
המחיר שלנו: 56.25 ₪
הרווח שלך: 25 %
הוסף לסל
לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

59 ₪ 44.25 ₪ אזל

רוצים להשאר מעודכנים?

הירשמו לתפוצת המיילים שלנו!