היפנוזה עצמית (קלטת) / אורסלה מרקהם
         
הוצאה: אור-עם
מספר קטלוגי: 39-5335

אורסלה מרקהם

היפנוזה עצמית

קלטת

היפנוזה עצמית

מהי היפנוזה עצמית וכיצד אפשר להפיק ממנה תועלת? היפנוזה עצמית זו שיטה, שבעזרתה תוכל להשיג מטרות כמו: רכישת ביטחון עצמי, שיפור הזיכרון, הפסקת עישון או כל שינוי אחר שברצונך לחולל באישיותך או בהרגליך.

כל אדם יכול לעבור תהליך של היפנוזה עצמית. גם האדם האומר: "אני משוכנע שלעולם לא אצליח להפנט את עצמי", למעשה, באמרו מלים אלה, הוא עובר תהליך של היפנוזה עצמית. הוודאות בדבר הנוגע ל'אני' - היא, כמובן, צורה של היפנוזה עצמית. אולם, חשוב על האנשים האומרים: "אני אף פעם לא חולה". וזה נכון. אנשים אלה בוודאי באים במגע עם אותה כמות של חיידקים כמו אחרים, אך הם יודעים באים שלא יחלו. למעשה, הם מתרגלים היפנוזה עצמית, ללא כל מודעות לתהליך שהם עוברים. גם ביכולתך לעשות כמותם.

התת מודע שולח מסרים והוראות למוח, וכמו כן לשאר איברי הגוף. באמצעות היפנוזה עצמית חיובית, תשכנע את התת מודע שלך בכל דבר העולה על דעתך, תוכל לשנות את עצמך לפי ראות עיניך.

לפני שאתה מתחיל ללמוד את הטכניקות המוסברות בקלטת, הצב לעצמך את מטרותיך, חשוב עליהן והגדר אותן במדויק. אין כל משמעות למלים כמו: "אני רוצה לרכוש ביטחון עצמי". במה מתבטא הביטחון העצמי שברצונך לרכוש? נסה לדמיין מצב שבו ניתן יהיה להבחין בשיפור המיוחל. זכור לשדר לתת המודע שלך את מה שברצונך להשיג.

אזל
לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

59 ₪ 50.15 ₪ הוספה לסל

רוצים להשאר מעודכנים?

הירשמו לתפוצת המיילים שלנו!