דף הבית > היידגר והיפופוטם מגיעים לשערי גן עדן
היידגר והיפופוטם מגיעים לשערי גן עדן

היידגר והיפופוטם מגיעים לשערי גן עדן

         
מספר קטלוגי: 99-1629
תאריך יציאה: 2010
מספר עמודים: 235

תומס קתקרט ודניאל קליין, מחברי רב-המכר העולמי אפלטון ואתון נכנסים לבר (בעברית בהוצאת מטר) מסתכלים למלאך המוות ישר בעיניים! בספר החכם, השנון והמצחיק עד דמעות שבידיכם הם עוסקים בהיבטים הפילוסופיים, התיאולוגיים, הפסיכולוגיים ואפילו המעשיים של המוות, של החיים בצל המוות ושל החיים שלאחר המוות.

"בעיה פילוסופית רצינית באמת יש רק אחת: ההתאבדות." אמר הפילוסוף אלבר קאמי. אבל "התאבדות היא דרכנו לומר לאלוהים, אתה לא יכול לפטר אותי, אני מתפטר." עונה לו הקומיקאי-הפילוסוף בן ימינו ביל מאהר.

בעזרת בדיחות, אנקדוטות ואמירות שנונות מראים לנו הכותבים - בוגרי החוג לפילוסופיה של הרווארד - איך הומור עוזר לנו לבטא את פחדינו העמוקים ביותר מפני המוות ולהתמודד איתו, ומפשטים בצורה מובנת, מעניינת ומצחיקה את התיאוריות של הפילוסופים הגדולים מכל הזמנים: מסוקרטס ועד גראוצ´ו מרקס, מקירקגור ועד וודי אלן, מבודהה ועד סארטר, וכמובן היידגר - לכולם היה מה לומר על המוות.

הספר עוסק ברצינות מתובלת בהומור בשאלות המעסיקות את כולנו: האם יש חיים אחרי המוות? ואם כן, אילו מין חיים אלה? מהן השיטות החדשניות ביותר להישאר בחיים אחרי המוות? ומדוע אנחנו כל כך פוחדים לחשוב על מותנו שלנו? או, כפי שניסח זאת הפילוסוף החביב על הכותבים, וודי אלן: "אני לא רוצה לחיות בלבבותיהם של בני ארצי. אני רוצה לחיות בדירה שלי."

אזל
לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

רוצים להישאר מעודכנים?

הירשמו לתפוצת המיילים שלנו!
רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לתפוצת המיילים שלנו