דף הבית > הוקרה 2
הוקרה 2

הוקרה 2

         
הוצאה: אור-עם
מספר קטלוגי: 39-6972
תאריך יציאה: 2008


עמק שננדו שבווירג´יניה רחוק מאוד מהוליווד וסילה מק´גאוון שמחה על כך. סילה, ששיחקה בסדרת טלוויזיה בילדותה, פונה בבגרותה לקריירה של שיפוץ בתים ישנים ממנה היא שואבת סיפוק רב יותר. היא מגיעה לבית החווה של סבתה עם כלים מתאימים, כדי להחזיר עטרה ליושנה. סבתה, ג´נט הרדי האגדית - כוכבת קולנוע שבחייה מלאי התהפוכות הרבתה לארח ידוענים וניהלה אינספור פרשיות אהבים - מתה בבית החווה לפני למעלה משלושים שנה מנטילת כמות מופרזת של כדורים. היא עדיין מרבה להופיע בחלומותיה של סילה. אימא של סילה נישאה חמש פעמים וממשיכה עדיין להופיע כשחקנית. היא דחפה את בתה לקריירה כמו שלה, לא אפשרה לה ילדות נורמלית, וממשיכה להציק לה גם עתה. סילה עוקרת למזרח ארצות הברית, מפשילה שרוולים ומתחילה לשפץ במרץ רב את בית החווה המוזנח, במטרה לחיות סוף סוף חיים נורמליים.
בהיותה שקועה עד צוואר במיזם, כמעט שאינה מבחינה בשכנה, פורד סויר, אמן ספרי קומיקס. אומנם, קשה לה להתעלם מדמותו הגבוהה, מעיניו הירוקות ומחוש ההומור השנון שלו, וכן מכלבו המכוער ספוק, אך סילה נחושה בדעתה לא לחזור על המסורת המשפחתית של רומנים כושלים. היא מתאמצת לעמוד בפני קסמו של פורד, אך אינה יכולה שלא לפנטז עליו מעת לעת.
מישהו אינו מניח לסילה להתענג על החיים השלווים ועל האהבה. בעליית הגג של בית החווה היא מוצאת חבילת מכתבי אהבה לא חתומים, המעידים כי ג´נט הרדי הייתה בהיריון כשמתה - וכי האב היה גבר מקומי נשוי. סילה סקרנית לדעת מה באמת אירע אז. התעלומה מעמיקה בעקבות שורה של התנכלויות ותקיפות אלימות. אם סילה ופורד לא יגלו מי מתנכל לה ומדוע, היא עלולה לסיים את חייה בדמי ימיה, בדומה לסבתה המפורסמת.

בהוצאת אור–עם הופיעו מפרי עטה של נורה רוברטס הרומנים רבי המכר הבאים: גילוי מאוחר, חצות בביצה, מקום מקלט, מזכרות עתיקות, מפתח של אור, מפתח של חכמה, מפתח של אומץ, דליה כחולה, ורד שחור, חבצלת אדומה, עשן כחול, מלאכים נופלים, הצו של מוריגן, מחול האלים, עמק השתיקה, בצהרי היום, אחים בדם והוקינס הולו.
היא גם כתבה סדרה של ספרי מתח רבי מכר בשם העט ג´. ד. רוב. בהוצאת אור–עם הופיעו הספרים: המקור - מוות, והזיכרון - מוות.

גירסה מודפסת
מחיר לצרכן: 69
המחיר שלנו: 51.75 ₪
הרווח שלך: 25 %
הוסף לסל
לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

רוצים להישאר מעודכנים?

הירשמו לתפוצת המיילים שלנו!
רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לתפוצת המיילים שלנו