דף הבית > דקה אחת של מדיטציה
דקה אחת של מדיטציה
דקה אחת של מדיטציה
         
מספר קטלוגי: 1127-24
תאריך יציאה: 2018
מחלקה: תרגום
מספר עמודים: 96
חישבו על הסיטואציה הבאה: אתם לפני פגישה חשובה ואתם עצבניים בגלל משהו שקרה היום בבוקר, אין לכם זמן ללכת לעשות טיול בפארק או כל דבר אחר שיכול במצבים רגילים להרגיע אתכם, ועדיין אינכם יכולים להגיע כך לפגישה. בעזרת OMM תוכלו פשוט לקחת דקה לעצמכם, להירגע לעומק ולשנות את המצב לפתוח ומכיל. השינוי יכול לקרות ברגע, זו שאלה של אימון.

בימינו, כשאנו עמוסים בגירויים, הודעות ווטסאפ, במשימות, ולחצים שהולכים וגוברים אנו זקוקים להירגע תוך כדי הדברים. שיטת OMM היא טכניקה רבת עוצמה המאפשרת לנו תמיד ובכל מקום לקחת רגע לעצמנו, להימנע מתגובתיות ועומס יתר ולמצוא רוגע ושקט בכל פעם שאנו זקוקים לכך. מדובר בטכניקה מעשית, פשוטה וקלילה שניתן לתרגל בכל זמן ובכל מקום.

בעזרת הספר OMM – דקה אחת של מדיטציה תוכלו ללמוד שיטת מדיטציה פשוטה ואפקטיבית שמתאימה לכל אחד ואחת. OMM נוצר במיוחד לתקופתנו כך שבין שלל המשימות, ההודעות והלחצים שכולנו חווים, נוכל לקחת דקה אחת לעצמנו למצוא רוגע ושקט בכל פעם שאנו זקוקים לכך: בין אם בדרך לעבודה, על הספסל בפארק, לפני פגישה חשובה, כשאנו עם הילדים, או בכל מקום אחר.

תרגול OMM יכול להוות תוספת חשובה עבור מי שכבר מתרגלים מדיטציה, ודלת כניסה עבור מי שמעולם לא תרגלו ושמעוניינים ביותר רווחה ואיכות חיים. OMM יכול לעזור באופן פרקטי להפחית את רמות המתח והחרדה, לעשות יותר שקט במחשבה, להגביר את היעילות בעבודה ואת ההנאה ממערכות היחסים שלנו. OMM זה ללמוד לחיות כל רגע במלואו, תוך שאנו מכוונים את החיים שלנו אל עבר מה שאנו רוצים באמת, עבורנו ועבור האחרים.

גירסה מודפסת
המחיר שלנו: 49 ₪
הוסף לסל
לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

רוצים להשאר מעודכנים?

הירשמו לתפוצת המיילים שלנו!