דף הבית > דליה כחולה/נורה רוברטס
דליה כחולה/נורה רוברטס

דליה כחולה/נורה רוברטס

         
הוצאה: אור-עם
מספר קטלוגי: 39-6596
תאריך יציאה: 2005
זהו הספר הראשון בטרילוגיית הגן של נורה רוברטס. על רקע בית ספוג בהיסטוריה ועסק משגשג בתחום הגינון, מפשפשות שלוש נשים בזיכרונות מימים עברו וחושפות סוד מסוכן.
תמיד התגורר אחד מבני משפחת הרפר בבית הרפר, הבית הגדול בן מאה השנים שמחוץ לממפיס, וככל שזיכרונו של מישהו מגיע, רוח הרפאים של הכלה לבית הרפר תמיד התהלכה בלילות במסדרונות, שרה שירי ערש...
בניסיון לחמוק מרוחות העבר, חוזרת האלמנה הצעירה סטלה רוטשילד, ועמה שני בניה הקטנים והנמרצים, לעיירת הולדתה בדרום טנסי - לפתוח בחיים חדשים בבית הרפר ובמשתלת הכול לגן. איש אינו רומז לה דבר באשר לבית או לגברתו, רוז הרפר, שתושבי המקום ראו בה דמות ציורית ויוצאת דופן. חרף המוניטין שיצאו לה כאישה קשת לב, רוז נוהגת בסטלה בטוב לב, מספקת לה מקום חדש ונעים לגור בו ומשרה חדשה ומאתגרת כמנהלת המשתלה שלה. לאחר שסטלה מסתגלת לחייה החדשים, היא מתיידדת עם רוז ועם היילי שמצפה לילד. כמו כן, היא מגלה בתוכה משיכה עזה למעצב הנוף הנאה והמחוספס, לוגאן קיטרידג‘.
אבל מישהי אינה שבעת רצון מהרומן המלבלב... הכלה לבית הרפר. כשהנשים מתעמקות בהיסטוריה של משפחת הרפר הן מגלות כי רוחה של הכלה ממאנת להסתלק מן העולם שכן היגון והזעם אינם נותנים לה מנוח. כעת היא תעשה הכול כדי לשים קץ לאהבתם הלוהטת של לוגאן וסטלה.

גירסה מודפסת
מחיר לצרכן: 84
המחיר שלנו: 63 ₪
הרווח שלך: 25 %
הוסף לסל
לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

רוצים להישאר מעודכנים?

הירשמו לתפוצת המיילים שלנו!
רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לתפוצת המיילים שלנו