דף הבית > גם אתה יכול לעשות כסף באינטרנט
גם אתה יכול לעשות כסף באינטרנט
גם אתה יכול לעשות כסף באינטרנט
         
הוצאה: פוקוס
מספר קטלוגי: 239-503
נושאים: אינטרנט  
תאריך יציאה: 2010
מספר עמודים: 237
המסחר האלקטרוני ההולך ומתפתח יוצר שינוי מהותי בעולם העסקים, ומאפשר חשיפה לערוצי שיווק חדשים, קשרים עסקיים עם שותפים פוטנציאליים, ונגישות למאות מיליוני לקוחות פוטנציאליים ביום. הוא מאפשר לכל עסק להרחיב את שירותיו המסורתיים ולהתאימם לעידן הנוכחי של מסחר אלקטרוני.
eBayהינה פלטפורמת המסחר האלקטרוני הוותיקה, הגדולה והמצליחה ביותר בעולם המסחר האלקטרוני, והיא מאפשרת לכל אחד מכם להשתתף בה, הן כמוכר והן כקונה. המכירה ב-eBayאינה מצריכה השקעה כספית, אך היא דורשת לימוד כדי לבנות אסטרטגיית מכירה חכמה.

לעשות כסף באינטרנט מספק את הפתרונות וההסברים לכל הבעיות והשאלות המתעוררות בעת מסחר אלקטרוני ב-eBay, הן כמוכרים וכסוחרים והן כקונים. הספר מסביר בשפה קלילה וברורה, בין השאר:

· כיצד תיצרו קהל לקוחות רחב והכנסות שוטפות מהאינטרנט במקביל לעיסוק הנוכחי?

· כיצד תוכלו לבצע קנייה בטוחה ולחסוך אלפי שקלים?

· כיצד תבנו את עצמכם לטווח ארוך כמוכרים וכסוחרים ב-eBay?

· כיצד תחסכו בתשלום עמלות ומסים?

· כיצד תאתרו ביצירתיות מוצרים ותתנהלו נכון מול ספקים?

· כיצד תתבלטו על פני המתחרים?

· כיצד תימנעו מטעויות נפוצות של מוכרים מתחילים?

· כיצד תפרסמו את מוצריכם בשעות השיא?

· כיצד "תעלו על הגל" של טרנדים עולמיים?

· כיצד תימנעו מתרגילי הונאה?

· כיצד תתאימו את עצמכם כמוכרים ישראליים ללקוחות מחו"ל?ספר זה מיועד לכל מי שחוש עסקי זורם בדמו, ובאמתחתו ידע בסיסי בשפה האנגלית וגישה לאינטרנט. כל מי שרוצה להרחיב את המעגל השיווקי שלו, כל מי שמחפש מקור הכנסה נוח עם פוטנציאל גדול לרווחים במאמץ קטן, וכל מי שאינו מעוניין להישאר מאחור בעידן הדיגיטלי, מומלץ שיקרא ספר זה.

אסי צור, מיישם תורות מסחר אלקטרוני, הנו בוגר מינהל עסקים ולימודי סחר בינלאומי, ומשמש כמרצה וכמדריך ותיק בישראל ובחו"ל בתחום הטכנולוגיה בכלל ובתחום המסחר האלקטרוני בפרט. אסי פיתח את תורת המסחר ב-eBayבעקבות התנסותו האישית כסוחר עצמאי וכמוסמך מטעם eBay Universityכמנחה מקצועי.

יניב זייד, עורך דין וכלכלן, דוקטורנט למשפטים, משמש יועץ עסקי ותקשורתי לחברות ולגופים שונים במשק הישראלי, והוא מרצה מבוקש ועתיר ניסיון בקורסים, הדרכות וסדנאות בנושא שיפור יכולות הנאום, השיווק, המשא ומתן והשכנוע. זייד חיבר את הספרים "לדבר בפני קהל" ו"לדבר בפני לקוח" בהוצאת "כתר", אותם הוא גם משווק כיום בהצלחה רבה באתר eBay.
אזל
לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

רוצים להשאר מעודכנים?

הירשמו לתפוצת המיילים שלנו!