דף הבית > גילוי מאוחר א’’ / נורה רוברטס
גילוי מאוחר א’’ / נורה רוברטס

גילוי מאוחר א’’ / נורה רוברטס

         
הוצאה: אור-עם
מספר קטלוגי: 39-6421
מחברת רבי המכר מספר אחת לפי הניו יורק טיימס, נורה רוברטס, מביאה לנו רומן חדש, שעלילתו — המתמקדת בגילוי מדהים — מתרחשת בעיירה קטנה הממוקמת בהרי הבלו רידג'.

באחר צהריים חם ולוהט של חודש יולי, נוהג עובד שכיר בכלי מכני כבד באתר הבנייה אנטייטאם קריק, מכניס את להב כף החפירה לשכבת קרקע, ופוגע בגולגולת אנושית בת 000,5 שנה. הגילוי מושך תשומת לב רבה ומעורר מחלוקת קשה. הגילוי משנה גם את חייה של אישה אחת במובנים שלא ציפתה להם כלל...
כארכאולוגית, יודעת קאלי דנברוק רבות על העבר, אולם כאן יעלה על הפרק עברה האישי. כמומחית בתחומה, היא מתמנה לנהל את החפירה באנטייטאם קריק, ושם נתקלת בסכנה — מוות וביש מזל מרחפים מעל למיזם כולו, ומתפתחת חרושת שמועות כי האתר מקולל. היא נחשפת שם גם לתשוקה מסוכנת לא פחות, כשלצוות המקצועי מצטרף ג'ייק, בעלה לשעבר — גבר מרגיז אך כובש שאי אפשר לעמוד בפניו.
כאשר אישה זרה פונה אליה בשאלה האם היא מאומצת, צצות ועולות שאלות מטרידות שאינן נותנות מנוח לקאלי באשר לזהותה.
בחיפוש אחר תשובות, בניסיון לבנות מחדש את עולמה, מגלה קאלי כי יש שקרים ועובדות מצערות שצצים ועולים על פני השטח. בעודה נאבקת לחבר את חלקי התצרף, היא מגלה כי התהליך מלווה בתוצאות מסוימות, וכי יש אנשים שיעשו כל שביכולתם לוודא שהאמת לעולם לא תצא לאור.

גירסה מודפסת
מחיר לצרכן: 69
המחיר שלנו: 51.75 ₪
הרווח שלך: 25 %
הוסף לסל
לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

רוצים להישאר מעודכנים?

הירשמו לתפוצת המיילים שלנו!
רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לתפוצת המיילים שלנו