דף הבית > גבעות שחורות
גבעות שחורות

גבעות שחורות

         
הוצאה: אור-עם
מספר קטלוגי: 39-6985
תאריך יציאה: 2009
המחשבה על בילוי חופשת הקיץ בחוות סבו שבדרום דקוטה אינה קוסמת לקופר סאליבן בן האחד עשר, אך המצב משתפר כשהוא פוגש את בת השכנים, ליל צ'אנס, עם כלוב החבטות מתוצרת בית. גם הרכיבה על סוסים כבר אינה נראית לו איומה כפי שסבר בתחילה. ידידותם הולכת ומעמיקה בכל ביקור נוסף של קופ, ומשחקי הילדות התמימים מתחלפים בנשיקות גנובות, אך זיכרון אחד ממשיך לרדוף אותם: גילוי מחריד של גופת מטייל.
עם חילופי העונות והשנים, דבקה ליל בחלומה להיות ביולוגית החוקרת את החיים בטבע ומגֵנה על אדמות משפחתה, בעוד שקופ נאלץ להיכנע לדרישת אביו ללמוד משפטים ולהצטרף למשרד עורכי הדין המשפחתי. שתים עשרה שנה אחרי הפעם האחרונה שבה פסעו שלובי ידיים, מחזיר אותם הגורל לגבעות השחורות כאשר האנשים והמקום היקרים ללבם זקוקים מאוד לעזרתם.
קופ, המשמש חוקר בניו יורק, נוטש את החיים במסלול המהיר כדי לטפל בסבו וסבתו הזקנים ובחווה ההופכת לביתו. ואילו ליל, שזיכרון מגעו ממשיך ללוותה, אינה מניחה לדבר לעצור בעדה מלהקים מקלט לחיות בר. אך משהו... או מישהו... עוקב אחריה. מעשי קונדס והרס מידרדרים עד להרג חסר לב של הפומה האהובה של ליל. זיכרון הרצח שלא פוענח בגבעות דוחף את קופ לפעולה, במטרה להבטיח את ביטחונה של ליל.
ליל וקופ מודעים לסכנות האורבות להם בנוף הפראי של הגבעות השחורות. עליהם לשתף פעולה כדי ללכוד רוצח בעל מוח מעוות ודחפים לא טבעיים שבחר בהם כטרף.
הסופרת נורה רוברטס, שספריה הגיעו לראש רשימת רבי המכר של הניו יורק טיימס, לוקחת אותנו אל הגבעות השחורות של דרום דקוטה, שם הצללים מסתירים סודות, ציידים אורבים לטרף וידידות של תקופת הילדות מתפתחת לאהבה בוגרת ומלאת תשוקה.

בהוצאת אור־עם הופיעו מפרי עטה של נורה רוברטס הרומנים רבי המכר הבאים: גילוי מאוחר, חצות בביצה, מקום מקלט, מזכרות עתיקות, מפתח של אור, מפתח של חכמה, מפתח של אומץ, דליה כחולה, ורד שחור, חבצלת אדומה, עשן כחול, מלאכים נופלים, הצו של מוריגן, מחול האלים, עמק השתיקה, בצהרי היום, אחים בדם, הוקינס הולו, האבן הפגאנית והוקרה.
היא גם כתבה סדרה של ספרי מתח רבי מכר בשם העט ג'. ד. רוב. בהוצאת אור־עם הופיעו הספרים: המקור - מוות, והזיכרון - מוות.

גירסה מודפסת
מחיר לצרכן: 95
המחיר שלנו: 71.25 ₪
הרווח שלך: 25 %
הוסף לסל
לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

רוצים להישאר מעודכנים?

הירשמו לתפוצת המיילים שלנו!
רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לתפוצת המיילים שלנו