דף הבית > בצהרי היום 2
בצהרי היום 2

בצהרי היום 2

         
הוצאה: אור-עם
מספר קטלוגי: 39-6589
תאריך יציאה: 2007
נורה רוברטס, שהניו יורק טיימס הכתירה כמחברת רבי המכר מספר אחת, מגיעה לשיאים חדשים ברומן זה, על אישה הפוסעת ללא חת לתוך סכנה, שעליה לסמוך על אומץ לבה כדי להניח לאהבה להיכנס אל תוך חייה.

מפקחת פיבי מק'נמרה מצאה את ייעודה בגיל צעיר, כשאדם מעורער פרץ אל תוך ביתה, לכד את בני משפחתה והטיל עליהם את אימתו במשך שעות. כעת היא המתווכת הבכירה ביותר במשטרת סוואנה, האמונה על טיפול במקרי חטיפה, ומומחית במשא ומתן. היא מצליחה לנטרל מצבים מאיימים ביותר בכישרון רב, מתוך ידיעה מתי להיכנע ומתי לזנק ולנקוט פעולה. עבודה זו הנה מספקת ביותר עבורה, ולעתים, כישורים אלה מועילים מאוד עבורה בבית, כשהיא מתמודדת עם אמה הסובלת מבעת ממקומות פתוחים, והמוסיפה, אחרי כל אותן שנים, לחיות תחת השפעת האימה של הפריצה, ועם קרלי, ילדתה היקרה בת השבע.
אותו שילוב מסחרר של אומץ קר ורגישות, הוא אשר מושך את דנקן סוויפט אל פיבי. לאחר שראה כיצד היא משדלת בסבלנות את אחד מעובדיו לרדת מן הגג, הוא מתמסר למשימת הכנסתה של אישה מעניינת ואחראית זו אל תוך חייו. פיבי רגילה לעבוד בגפה, אך היא מגלה שאין כל דרך של משא ומתן אשר באמצעותה תוכל להרחיק את דנקן מעליה.
וכשהיא נחטפת על ידי גבר המטיל על ראשה ברדס ותוקף אותה באלימות רבה - בתחנת המשטרה בה היא עובדת - היא אינה יכולה שלא להזדעזע עמוקות. מסרים מאיימים מתגלים על מפתן ביתה, והיא לא רק מאוימת, אלא גם מתוסכלת. כיצד מתייצבים פנים אל פנים מול יריב המסרב להישיר מבט אל תוך עינייך?
עכשיו, כשדנקן תומך בכל צעד מצעדיה, עליה ליצור קשר עם האיש המייסר אותה, נטול הפנים, הנחוש בדעתו להשים אותה בת ערובה לפחד... לפני שתתייצב לקרב המכריע.
בהוצאת אור–עם הופיעו מפרי עטה של נורה רוברטס הרומנים רבי המכר הבאים: גילוי מאוחר, חצות בביצה, מקום מקלט, מזכרות עתיקות, מפתח של אור, מפתח של חכמה, מפתח של אומץ, דליה כחולה, ורד שחור, חבצלת אדומה, עשן כחול, מלאכים נופלים, הצו של מוריגן, מחול האלים ועמק השתיקה.
היא גם כתבה סדרה של ספרי מתח רבי מכר בשם העט ג'. ד. רוב. בהוצאת אור–עם הופיעו הספרים: המקור - מוות, והזיכרון - מוות.


גירסה מודפסת
מחיר לצרכן: 69
המחיר שלנו: 51.75 ₪
הרווח שלך: 25 %
הוסף לסל
לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

רוצים להישאר מעודכנים?

הירשמו לתפוצת המיילים שלנו!
רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לתפוצת המיילים שלנו