דף הבית > בית ספר לידידות / רפי יעקובי
בית ספר לידידות / רפי יעקובי
בית ספר לידידות / רפי יעקובי
         
מחבר: יעקובי רפי 
הוצאה: מעריב
מספר קטלוגי: 115-503
נושאים: כללי   פסיכולוגיה  
רפי יעקובי הוא פסיכולוג בעל גישה יחודית ועצמאית. הנחת היסוד שלו היא, שידידות היא התשתית לכל קשר ולכל מערכת יחסים. וידידות - אפשר וגם כדאי מאוד ללמוד, לגדל ולטפח.
הספר עוסק בידידות על אופניה וסוגיה השונים. ידידות בין בני זוג פנויים ונשואים, ידידות במיטה, ידידות בין בני הזוג שהם הורים ובין הורים לילדיהם הקטנים והמתבגרים. תשומת לב מיוחדת מוקדשת לידידות עם בני הנעורים, והפרק אמנות הזקנה מייחד את הדיבור על הזדקנות זוגיות בצוותא. יעקובי גם אינו נרתע מלטפל בנושאים רגישים כמו פנויום-פנויות, הומוסקסואליות, ובתופעות שמקובל לראותן כסטיות, כמו מציצנות וזנות.
רפי יעקובי פונה אל הקורא באופן ישיר, לפעמים אפילו בוטה, ואין ספק שהקורא ימצא עצמו לא פעם נבוך, נעלב וכועס למקרא הדברים. הרי אף אחד אינו אוהב לעמוד מול מראה פרובוקטיבית שמשקפת, חושפת ומגדילה בפניו את חולשותיו... אך זו עמדתו המוצהרת של רפי, המתנגד לטיפול בכפפות של משי. לדעתו, פגישה בין מטפל למטופל אינה אמורה להיות בזבוז זמן ומשאבים של ``לשפוך את הלב``, ``להוציא``, ``לפרוק``, ``בוא נדבר על זה`` וגם זה לא שעה של בילוי משותף. טיפול הוא קודם כל עסקה ידידותית, שמטרתה להשיג שיוני משמעותי, שיטפח וירחיב את יכולת ההתבטאות. אין מתכוונים ליצירת שינוי, אך כל קורא שיידע לאמץ לעצמו מעט מן השפע המצוי בספר וישפר, ולו במשאו את הידידות שלו.

גירסה מודפסת
מחיר לצרכן: 90
המחיר שלנו: 76.5 ₪
הרווח שלך: 15 %
הוסף לסל
לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

רוצים להשאר מעודכנים?

הירשמו לתפוצת המיילים שלנו!