דף הבית > ביטחון עצמי והערכה עצמית
ביטחון עצמי והערכה עצמית

ביטחון עצמי והערכה עצמית

         
מחבר: מרפי ג'וזף 
הוצאה: אור-עם
מספר קטלוגי: 39-4205
תאריך יציאה: 2008
מחלקה: קריאה

ספרו הקלסי של ד"ר ג'וזף מרפי, כוחו של התת־מודע, פורסם לראשונה ב־1963, והפך לרב־מכר עולמי; הוא התפרסם כאחד מספרי העזרה העצמית הטובים ביותר שנכתבו מעולם.
בעקבות הצלחתו של ספר זה, הרצה ד"ר מרפי בפני אלפי אנשים ברחבי העולם, ומיליוני אנשים האזינו לתכנית הרדיו היומית שלו. בהרצאותיו, הוא ציין כיצד אנשים הצליחו לשפר באופן דרמטי את חייהם באמצעות יישום היבטים מסוימים של תפיסותיו.
כעת, הרצאות אלו חוברו יחד, נערכו ועודכנו בשישה ספרים, המביאים את מסריו של ד"ר מרפי למאה ה־21 ומספקים לקוראים את הכלים המוכחים שלו לתכנות התת־מודע שלהם, כך שהם יוכלו לשפר לחלוטין את חייהם.
בספר זה, מלמד אותנו ד"ר מרפי כיצד להשתמש בכוחו של המוח התת־מודע שלנו כדי להתגבר על שליליות ועל הערכה עצמית ירודה. אם אתה חש מתוח או מדוכא, ודואג מכך שאף אחד אינו מעריך אותך ושאנשים אחרים מסתכלים עליך מתוך התנשאות, אתה יכול ללמוד שאתה האדון לחייך והשליט במוחך. אתה בעצמך - לא אחרים -
אחראי לתגובותיך, מחשבותיך והרגשותיך. אינך חייב לאפשר לאף אחד לשלוט עליך. אם תפעל על פי ההדרכה המוצעת בספר זה, תגלה כיצד לאהוב את עצמך ולהשתחרר מרגשות שלילים ותשיג שלוות נפש וחיים שמחים ומתגמלים.
..
ד"ר ג'וזף מרפי חי בין השנים 1898־1981. הוא היה המייסד של כנסיית המדע האלוהי, והפיק ספרים, קלטות ותכניות רדיו שעסקו בנושאים רוחניים, בערכים ההיסטוריים של החיים, באמנות של החיים הבריאים ובלקחים של פילוסופים דגולים, הן מהתרבות המערבית, והן מזו של התרבות המזרחית. הוא חיבר מעל 30 ספרים.


גירסה מודפסת
מחיר לצרכן: 90
המחיר שלנו: 67.5 ₪
הרווח שלך: 25 %
הוסף לסל
לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

רוצים להישאר מעודכנים?

הירשמו לתפוצת המיילים שלנו!
רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לתפוצת המיילים שלנו