דף הבית > בגידה
בגידה

בגידה

         
הוצאה: מגל
מספר קטלוגי: 524-1
נושאים: כללי   סיפורת - מקור  
תאריך יציאה: 2008
מספר עמודים: 318
"בגידה" הוא סיפורה המסעיר של רות מנדלסון, הנשלחת למשימת ריגול מסוכנת שתחרוץ את גורלה של ארץ-ישארל . הימים הם ימי מלחמת העולם הראשונה והמערכה על שחרור הארץ. רות היא קורבן של מזימה אכזרית ומוצאת את עצמה מול ברירה מצמררת: להציל את חיי אביה ולבגוד בעמה, או להציל את מולדתה ולגזור מוות איום על אביה ועל עשרות בני ערובה. עלילת הספר מבוססת על פרשת הריגול הנועזת ביותר בתולדות ישראל, ושזור בה סיפור אהבה עמוק ומרגש בין רות לבין יריבה הגדול, שאול דונסקי.
"בגידה" נקרא בנשימה עצורה, ובעלילה מתערבים מציאות ודימיון. בספר קמות לתחייה דמויות אגדיות כגון לורנס איש ערב והגנרל אלנבי, המרגלת מאטה הראי והלורד בלפור, על רקע המערכה הגורלית לשחרור ירושלים. מיכאל בר- זוהר טווהאת סיפורו בסגנונו המרתק ובכשרונו הספרותי, שהפכו אותו לאחד הסופרים הישראליים הנקראים ביותר" רומן מרהיב ... תיאורים והרפתקאות אמיתיים... בר-זונר מגולל סיפור מרתק !"
pubilishers weekly,new york

"תיאורים מרהיבים.... דמויות נפלאות, סיפור אהבה עז ומתח עוצר נשימה... ספר מדהים!"
texas star, houston

"בכשרון מושלם רוקם בר-זוהר את המזימות ואת סערת הרגשות ... ולהנאתו הגדולה של הקורא, הוא אינו חושף את ההפתעה הסופית עד לעמוד האחרון."
le figro , paris

פרופסור מיכאל בר-זוהר,חבר הכנסת העשירית והשתיים עשרה, הוא מחברם עטור הפרסים של 30 ספרי מתח ותעודה. על ספרי התעודה של נמנים " בן-גוריון", "הממונה", " בושם מר", "והרכבות יצאו ריקות", "הרומנים של בר-זוהר ובהם "מרגל בחורף" , " החייל האלמוני", ו "אחים" הופיעו ב 18 שפות.
ספרו "אניגמה" הוסרט וזבה להצלחה רבה בעולם ובישראל. " בגידה" מופיע גם בארה"ב, בעולם ובישראל. " בגידה" מופיע גם בארה"ב, אנגליה, צרפת, איטליה, ארצות סקנדינביה ויפן.

גירסה מודפסת
המחיר שלנו: 68 ₪
הוסף לסל
לקוחות שרכשו את המוצר הזה, רכשו גם את המוצרים הבאים:

88 ₪ בהדפסה

רוצים להישאר מעודכנים?

הירשמו לתפוצת המיילים שלנו!
רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לתפוצת המיילים שלנו